Wojciech Szczęsny ma czego żałować. Puścił gola w ostatnich sekundach meczu Lazio - Juventus

Akt. 30/03/2024, 22:09 GMT+1

Wojciech Szczęsny nie będzie miło wspominał sobotniego meczu 30. kolejki Serie A z Lazio. Jego Juventus przegrał na wyjeździe 0:1, tracąc bramkę w ostatnich sekundach.

Mecz Juventus F.C. - SSC Napoli

Bramkarz reprezentacji Polski nie miał szans przy strzale głową Czarnogórca Adama Marusicia.
Nie grał inny polski zawodnik Juventusu, Arkadiusz Milik, który leczy kontuzję.

Lazio liczy na grę w Europie

Z udanego debiutu na ławce trenerskiej Lazio cieszył się Chorwat Igor Tudor, w przeszłości piłkarz Juventusu. Stołeczny zespół awansował na siódmą pozycję i będzie się liczyć w walce o prawo gry w europejskich pucharach.

Wojciech Szczęsny w meczu Lazio - Juventus

Na ósme miejsce spadło natomiast broniące tytułu mistrzowskiego Napoli, które przegrało przed własną publicznością z Atalantą Bergamo 0:3. Bramki w pierwszej połowie zdobyli Rosjanin Aleksiej Miranczuk i Gianluca Scamacca, a w 88. minucie wynik ustalił Holender Teun Koopmeiners. W drużynie gospodarzy Piotr Zieliński grał od początku drugiej połowy.
W Niedzielę Wielkanocną piłkarze Serie A pauzują, natomiast w poniedziałek wystąpi lider - Inter Mediolan, który zagra u siebie z broniącym się przed spadkiem Empoli. Pewnie zmierzający po mistrzostwo Nerazzurri mają przewagę aż 14 punktów nad AC Milan i 17 nad Juventusem.