Cześć i czołem. Zapraszamy na relację tekstową z meczu 7. kolejki Premier League, w którym Everton gra z Liverpoolem.

Premier League / 7. kolejka
Goodison Park / 01.10.2011
0
2

Akt. 01/10/2011, 15:43 GMT+2

15:42
Dzięki, że byliście z nami. Zapraszamy na równoległe tekstóweczki na naszej stronie.
15:41
KONIEC MECZU. Liverpool wygrywa z Evertonem 2:0. Przypominamy, że gospodarze od 23. minuty grał w dziesiątkę.
90'+2
Być może przyjął to za dobrą monetę, bo ku zaskoczeniu obrońców dograł do idealnie do wbiegającego w jedenastkę Kuyta, a ten uderzyłw słupek.
15:40
Nieładne zachowanie kibiców. Suarez przed wykonaniem rzutu rożnego dostał monetą w plecy z trybun.
90'+1
Drenthe uderzył mocno z dystansu. Reina był jednak na posterunku.
90'
Do podstawowego czasu gry sędzia doliczył 3 minuty!
89'
Dwa rzuty rożne dla Liverpoolu w krótkim odstępie czasu. Oba niewykorzystane.
88'
Zmiana w Liverpoolu. Za żegnanego gwizdami Lucasa wchodzi Henderson.
86'
Baines próbował zrehabilitować się za błąd w obronie i po indywidualnej akcji uderzyłna bramkę Reiny. Pomysł dobry, wykonanie też poprawne. Piłka nie ugrzęzła jednak w siatce.
84'
Kibice Evertonu już chyba nie wierzą w zwycięstwo swoich pupili w tym meczu.
82'
Suarez przedarł się z piłką w okolice pola karnego, ale kilka metrów przed bramką ją stracił na rzecz Bainesa i Distina. Ci z sobie tylko znanych powodów nie potrafili jej jednak wybić, po czy Suarez ją przechwycił i bez najmniejszych problemów umieścił w bramce.
82'
GOOOOOOOOOOOOOOOL! Suarez strzela swoją czwartą bramkę w sezonie.
77'
Ostatnia zmiana w Evertonie. Vellios za Hibberta.
73'
Liverpool dalej w natarciu. Bellamy, który na boisku pojawił się dopiero kilka minut temu baaardzo ożywił grę gości.
71'
Przepiękna trójkowa akcja Bellamy'ego, Jose Enrique, którą strzałem lewą nogą z pola karnego zakończył Carrolla.
71'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Liverpool wychodzi na prowadzenie!
69'
Roszady także w Liverpoolu. Za Osmana wchodzi Nevilla.
67'
Zmiana w Liverpoolu. Adam opuścił boisko, a w jego miejsce wszedł Gerrard. Za Downinga wchodzi Bellamy.