Emocje w ostatnich minutach. Manchester City lepszy od Bayernu

26/07/2023, 17:42 GMT+2

Manchester City pokonał Bayern Monachium 2:1 w towarzyskim meczu rozegranym w Tokio. Mistrzowie Anglii i triumfatorzy Ligi Mistrzów zwycięskiego gola wbili w 86. minucie.

Manchester City - Bayern Monachium w ćwierćfinale Ligi Mistrzów

Ekipy z Manchesteru i Monachium szlifują formę przed nowym sezonem. W zeszłym mierzyły się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, w którym górą byli Anglicy (4:1 w dwumeczu).

Ostatnie słowo należało do City

W środowym sparingu w Tokio znów lepsi byli zawodnicy City. W 21. minucie wynik otworzył James McAtee. Bayern wyrównał po przerwie - w minucie 81. trafił Mathys Tel.
Ostatnie słowo należało do mistrzów Anglii. W 86. minucie zwycięskiego gola strzelił Aymeric Laporte.
W kolejnym spotkaniu podczas azjatyckiego tournee Manchester City zmierzy się z Atletico Madryt (30 lipca), a Bayern zagra z zespołem Kawasaki Frontale (29 lipca).
Rozgrywki Premier League rozpoczną się 11 sierpnia, a Bundesligi tydzień później. Manchester City i Bayern będą bronić tytułów w swoich krajach.