Pusta bramka i... Napastnik Lazio tylko złapał się za głowę

26/10/2023, 09:22 GMT+2

O tej sytuacji Valentin Castellanos będzie chciał jak najszybciej zapomnieć. Napastnik Lazio w meczu Ligi Mistrzów z Feyenoordem miał idealną okazję do strzelenia gola, ale spudłował.

Feyenoord zdobył mistrzostwo Holandii

Była 57. minuta środowego spotkania grupy E. Lazio, które przegrywało w Rotterdamie 0:2, pędziło z atakiem. Z lewej strony groźnie uderzył Mattia Zaccagni. Do z trudem odbitej przez golkipera Feyenoordu piłki dopadł Castellanos, który miał przed sobą pustą bramkę, ale... nie trafił z kilku metrów.
Argentyńczyk, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku (zastąpił Ciro Immobile), złapał się za głowę. Nie mógł uwierzyć, że nie strzelił gola, który mógłby odwrócić losy meczu.

Honorowy gol Lazio

Ostatecznie mistrzowie Holandii zwyciężyli 3:1, a honorowe trafienie dla gości z Rzymu zanotował dopiero w 83. minucie Pedro, który wykorzystał rzut karny.
Po trzeciej kolejce liderem grupy E jest Feyenoord (6 punktów). Drugie miejsce zajmuje Atletico Madryt (5 pkt), trzecie jest Lazio (4 pkt), a tabelę zamyka Celtic (1 pkt).