Spotify Camp Nou / 16.10.2010
Przemek Kruk

Akt. 16/10/2010, 21:55 GMT+2

21:55
Ja już się z Wami żegnam. Zapraszam na relację z meczu Malaga - Real. Tam już Kali czeka na Wasze merytoryczne dyskusje:)
21:54
KONIEC MECZU. PO KONCERTOWEJ DRUGIEJ POŁOWIE BARCA WYGRYWA Z LIDEREM 2:1.
90+4
Ale śmieszny gol. Messi rzucił się szczupakiem i strzelił... klatą. Tylko że był na spalonym.
90+4
GOOOOOOOL!!! MESSI. ALE NIE. SEDZIA NIE UZNAJE. SPALONY. WCIĄŻ 2:1.
90+3
SZNASA PEDRO! ALE EGOISTA. MÓGŁ PODAĆ, A STRZELIŁ. CESAR BRONI.
90+2
Faul Aduriza nawet na czerwoną jak dla mnie. Ale kończy się na żółtej. Jedna także dla Valdesa, który był aktywny w awanturze.
90+1
Uła, uła. Brutalne faule gości. Najpierw Aduriz. Potem jeszcze ktoś. I awantura na murawie. Mascherano tym razem w roli ofiary.
90'
Sędzia dolicza 4 minuty.
90'
Żółta kartka dla Cesara.
90"
Wreszcie akcja gości. Aduriz do Vicente. Piłka w rękach Valdeza.
89'
Abidal zaczął od... straty. Zmarnował podanie Maxwella.
88'
Ostatnia zmiana w Barcelonie. Keita schodzi (ma jakiś problem z pachwiną). Abidal wchodzi.
87'
Rzadko oglądana scena. Padolino w wykonaniu Messiego.
21:45
Baszo14: Nie miał okazji się pokazać. Ale błędu na pewno jeszcze nie popełnił.
85'
Trenerzy porobili zmiany i gra straciła tempo.
84'
Zmiana także w Valencji. Vicente za Mathieu
83'
Owacja na Camp Nou, bo do gry wchodzi Pedro. A zastąpi oczywiście wkurzonego Villę.
82'
Ale, ale. Barca atakowała, a wciąż jest 2:1. A więc Valencia ma realne (zbieżność słów przypadkowa) szanse na remis. I właśnie goście w ataku.
21:37
sinirsey i Stefanek: Uratowaliście honor kibiców Barcy:) To jest Amor. Graty, bo to nie było łatwe. I mecz też się zgadza, przegrany boleśnie finał LM.
76'
KOLEJNA PRÓBA VILLI! Sam wypracował sobie sytuację strzelecką, uderzył, ale Cesar znów świetnie broni. Jeszcze niewiele brakowało, by któryś z Katalończyków dobił. W drugiej połowie Barca wymiata.