Zabawna scena z udziałem Sochana. "On naprawdę zjadł popcorn"

08/02/2024, 13:48 GMT+1

Koszykarze San Antonio Spurs przegrali na wyjeździe z Miami Heat 104:116. Sześć punktów dla pokonanych zdobył Jeremy Sochan, który znalazł się na ustach fanów za sprawą nietypowego zdarzenia z drugiej połowy meczu.

Sochan o celach na drugi sezon w NBA

Sochan wyszedł w pierwszej piątce Spurs. Na parkiecie przebywał 29 minut i trafił trzy z siedmiu rzutów z gry. Zanotował tego dnia także pięć zbiórek, trzy asysty, przechwyt, dwie straty oraz popełnił dwa faule.

Przeprosił, pojadł i wrócił

Występ 20-latka przeszedłby bez większego echa, gdyby nie sytuacja z trzeciej kwarty spotkania. Polak, przy wyniku 73:71 dla ekipy z Miami, chciał uratować piłkę przed opuszczeniem placu gry.
Rozgrywającemu ta sztuka się nie udała, a zawodnik dodatkowo wpadł w siedzących za linią końcową boiska kibiców.
Sochan chwilę poleżał, następnie upewnił się, że nikomu nic się nie stało - jednego fana przeprosił, całując go w czoło - a przed powrotem do rywalizacji... poczęstował się popcornem należącym do któregoś z widzów w Kaseya Center.
"On naprawdę zjadł popcorn" - tak zatytułowano filmik z udziałem Polaka na profilu Bally Sports Sun: HEAT na platformie X (dawniej Twitter).
Koszykarze Spurs (10-41) zajmują ostatnie, 15. miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej. Drużyna z Miami (28-24) jest na siódmej pozycji na Wschodzie.