Iga Świątek - Donna Vekić: wynik i relacja na żywo z meczu 4. rundy WTA w Rzymie

16:19
6:4 (II set). Gem, set, mecz! Świątek obroniła dwa break pointy, a następnie wykorzystała pierwszą piłkę meczową!
15:30
16:12

16:11
5:4 (II set). Kapitalny punkt w wykonaniu Świątek na wagę przełamania!
16:04
4:4 (II set). Łatwo nie było, bo Vekić doprowadziła do równowagi. Ostatecznie gem dla Świątek.
15:57
3:4 (II set). Nie było najmniejszych szans na przełamanie dla Świątek. Gem wygrany do 15 przez Vekić.
15:55
3:3 (II set). Świątek znów odpowiada rywalce. Remis.
2:3 (II set). Efektowny skrót Vekić zakończył piątego gema, który należał do Chorwatki.
15:46
2:2 (II set). Gem wygrany do 15 przez Świątek. Wyrównany początek drugiej partii.
15:42
1:2 (II set). Łatwo wygrany gem przez Vekić przy jej serwisie.
15:39
1:1 (II set). Kolejny gem z równowagą. Decydujące dwa punkty należały do Świątek.
15:33
0:1 (II set). Wyrównany gem, grany na przewagi. Vekić utrzymała swoje podanie.
15:25
6:4. Pierwszy set padł łupem Świątek.
15:22
5:3*. Krótko trwała chwila chwały Donny Vekić. Przy pierwszej okazji Świątek znów przełamuje i staje przed szansą na zamknięcie seta
15:17
4:3. Vekić odrabia stratę przełamania! Wydawało się, że Iga jest na ostatniej prostej do wygrania pierwszego seta, a tu Chorwatka jeszcze się postawiła. Ale tak to miało właśnie wyglądać - poprzeczka dla Świątek zawieszona jest znacznie wyżej niż w dwóch poprzednich rundach
15:15
Uwaga! 15:40 przy podaniu Świątek i dwa breakpointy z rzędu dla Vekić!
15:13
4:2*. Vekić utrzymuje się jeszcze w secie. Zacięty gem, ale tym razem wpada na jej konto. Iga z przodu w dalszym ciągu tylko o jedno przełamanie
15:02
4:1*. Świątek złapała zadyszkę, ale trwało to... kilkadziesiąt sekund. Od stanu 15:40 i dwóch breakpointów, przez cztery piłki wygrane z rzędu, po trzy gemy przewagi