Iga Świątek - Qinwen Zheng w 1/8 finału turnieju w Cincinnati: relacja i wynik na żywo

22:17
Świątek - Qinwen Zheng 6:1 (III set). Gem, set, mecz! Przegrany pierwszy set, później już bezdyskusyjna przewaga Polki, która melduje się w ćwierćfinale!
22:14
Świątek - Qinwen Zheng 5:1 (III set). Chinka obroniła pierwszego break pointa, ale drugiego już nie dała rady, choć w ostatniej piłce broniła się zaciekle. Przełamanie!
22:06
Świątek - Qinwen Zheng 4:1 (III set). Pewnie utrzymane własne podanie przez Polkę.
22:02
Świątek - Qinwen Zheng 3:1 (III set). Chinka przebudziła się, jeśli chodzi o pierwszy serwis. Wygrała gema do 15.
21:58
Świątek - Qinwen Zheng 3:0 (III set). Serwis na ciało zaskoczył Chinkę. Kolejny gem dla Świątek.
21:54
Świątek - Qinwen Zheng 2:0 (III set). Solidna gra Polki. Chince brakuje za to odpowiedniego rytmu, stąd błędy i utrata serwisu.
21:49
Świątek - Qinwen Zheng 1:0 (III set). Dobry początek decydującej partii w wykonaniu Polki. Gem wygrany do 15.
21:39
Świątek - Qinwen Zheng 6:1 (II set). Wyrównany gem. Wydawało się, że padnie łupem serwującej chińskiej tenisistki, ale Świątek doczekała się swoich szans. I drugą piłkę setową, grając na przewagi, wykorzystała!
21:31
Świątek - Qinwen Zheng 5:1 (II set). To miała być formalność, ale skończyło się utratą podania przez Polkę. Chinka prowadziła 30:15, za chwilę 40:30 i w końcu wykorzystała break pointa.
21:24
Świątek - Qinwen Zheng 5:0 (II set). Znakomity return Polki, za chwilę wyrzucona piłka przez Chinkę i przełamanie! Świątek pędzi po zwycięstwo w drugim secie.
21:22
Świątek - Qinwen Zheng 4:0 (II set). Przewaga Polki rośnie w oczach. Jej dominacja na korcie nie podlega dyskusji.
21:18
Świątek - Qinwen Zheng 3:0 (II set). Polka nie zwalnia tempa. Gem wygrany do zera i drugie przełamanie. Gra Polki w tej partii wygląda zupełnie inaczej.
21:15
Świątek - Qinwen Zheng 2:0 (II set). Chinka wyrzuciła piłkę, Świątek wygrała w ten sposób czwarty punkt z rzędu i ma kolejnego gema.
21:11
Świątek - Qinwen Zheng 1:0 (II set). Piorunujący początek drugiego seta w wykonaniu Polki, która ustrzegła się tym razem błędów. Gem wygrany do zera i - co bardzo istotne - przełamanie!
21:05
Iga Świątek - Qinwen Zheng 3:6 w pierwszym secie meczu 1/8 finału turnieju w Cincinnati. Polka źle zaczęła, została dwukrotnie przełamana. Potem próbowała gonić, ale Chinka nie zaprzepaściła wypracowanej wcześniej przewagi.