Nicolas Jarry w trakcie meczu został przypadkowo powalony na ziemię przez chłopca od podawania piłek

Akt. 27/05/2024, 14:26 GMT+2

Niecodzienne obrazki na Roland Garros. W trakcie meczu pierwszej rundy na Nicolasa Jarry'ego wpadł chłopiec od podawania piłek. Impet był na tyle duży, że powalił on chilijskiego tenisistę.

Chłopiec od podawania piłek zderzył się z zawodnikiem na korcie

Trwał drugi set niedzielnego spotkania. Rywal Jarry'ego, reprezentant gospodarzy Corentin Moutet, prowadził 5:1.
Po akcji w gemie numer siedem doszło do niecodziennej sytuacji. Biegnący wzdłuż kortu chłopiec od podawania piłek wpadł prosto na Chilijczyka. Ten niczego się nie spodziewał i padł na ziemię.

Niespodziewana porażka

Nie pokazał po sobie też żadnych emocji. Trudno ocenić, czy był zły na chłopca, który sam sprawiał wrażenie onieśmielonego.
Jarry po wszystkim opłukał dłoń, część jego stroju była brudna od ceglanej mączki i wrócił do gry.

Ostatecznie tenisista z Santiago (19. ATP) niespodziewanie przegrał z niżej notowanym Moutetem (79. ATP) 2:6, 1:6, 6:3, 0:6.
Wszystkie mecze turnieju Roland Garros 2024 na żywo i bez przerw reklamowych w Eurosporcie Extra w Playerze.