Iga Świątek - Jessica Pegula: wynik na żywo i relacja live - Finał WTA Finals 2023 - Tenis

23:55
Dobranoc, dziękujemy, że byliście z nami!
23:50
Świątek jest drugą Polką po Agnieszce Radwańskiej, która wygrała WTA Finals. Coś pięknego!
23:49
1GA!
23:48
Statystyki są przygniatające. Dominacja Polki w każdym elemencie jest wielka.
23:47
Ciekawe, co się stało z Amerykanką w tym spotkaniu. Pegula jakby kompletnie nie wyszła na kort.
23:45
W całym turnieju raszynianka tylko raz straciła podanie - w starciu z Ons Jabeur. Coś wyjątkowego.
23:45
Tak jest. Nie do zatrzymania!
23:44
Polka nie dała rywalce najmniejszych szans. NAJMNIEJSZYCH. Pegula w niczym nie przypominała zawodniczki z poprzednich meczów. Świątek natomiast osiągnęła w ostatnich tygodniach niesamowitą formę.
23:43
6:0! - TAK JEST! Koniec meczu po zaledwie 59 minutach. Iga jest wielka. Polka zwyciężyła i wraca na pierwsze miejsce w rankingu WTA.
23:39
23:35
5:0 - 24 minuty i w drugiej odsłonie Polka na ogromnym prowadzeniu. Tu się nic już nie może zmienić. Świątek będzie teraz serwowała, aby wygrać imprezę w Cancun i to w niespełna godzinę. NIESAMOWITE.
23:32
Jazda, Iga!
23:32
W czterech gemach drugiej partii Pegula wygrała, uwaga, pięć piłek.
23:30
4:0 - takiej dominacji Polki chyba mało kto się spodziewał. To jest po prostu tenisowy nokaut. Pegula nie ma najmniejszych szans na nawiązanie walki. Jeszcze tylko dwa gemy i Świątek będzie świętowała wielki sukces.
23:28
23:27
Przypomijmy, wygrana oznacza powrót Polki na pierwsze miejsce w rankingu WTA.
23:26
3:0 - Pegula przełamana na "sucho". Amerykanka nie wygrała nawet punktu w tym gemie. Świątek czwarty raz z rzędu odebrała serwis przeciwniczce.
23:24
2:0 - szanse Peguli na wygranie tego spotkania są coraz mniejsze. Polka idzie jak burza. Prowadzi niezwykle pewnie.
23:18
1:0 - w końcu wyrównany gem, ale na koniec i tak lepsza Polka. Pegula od razu na początku drugiego seta traci podanie. Ostatni punkt 22-latka zdobyła pięknym returnem.