Iga Świątek - Simona Waltert: wynik na żywo i relacja live - Billie Jean King Cup 2024

15:45
Niebawem na korcie pojawią się Celine Naef i Magdalena Fręch. Mecz także będzie można obejrzeć w Eurosporcie 2 oraz w Eurosporcie Extra w Playerze.
15:44
Świątek - Waltert 6:1 (II set). Gem, set, mecz! Bezdyskusyjne zwycięstwo Świątek, Polska prowadzi ze Szwajcarią 1:0.

Świątek wygrała mecz z Waltert w Billie Jean King Cup

15:39
Świątek - Waltert 5:1 (II set). Gem wygrany do zera przez Polkę.
15:36
Świątek - Waltert 4:1 (II set). Wyrównany gem, sporo walki na korcie, ale serwująca Szwajcarka doczekała się pierwszego gema.

Waltert wygrała 5. gema w 2. secie meczu z Świątek w Billie Jean King Cup

15:28
Świątek - Waltert 4:0 (II set). Szwajcarka ma czego żałować. Zaprzepaściła dwa break pointy, przewaga Polki jest już znacząca.
15:20
Świątek - Waltert 3:0 (II set). Tym razem szybki gem i drugie przełamanie w tej partii na konto Świątek.
15:17
Świątek - Waltert 2:0 (II set). Polka musiała solidnie zapracować na tego gema. Zanim go wygrała, obroniła aż trzy break pointy.
15:01
Świątek - Waltert 1:0 (II set). Polka bardzo dobrze, bo od przełamania, rozpoczęła drugą partię.

Dobry początek 2. seta dla Świątek w meczu z Waltert w Billie Jean King Cup

14:57
Świątek - Waltert 6:3 (I set). Trzy piłki setowe, wykorzystana druga. Świątek, która od początku spotkania kontroluje mecz, postawiła kropkę nad "i".

Świątek wygrała 1. seta w meczu z Waltert w Billie Jean King Cup

14:53
Świątek - Waltert 5:3 (I set). Szwajcarka ambitnie walczy. Gem wygrany do 30.
14:48
Świątek - Waltert 5:2 (I set). Gem wygrany do zera przez Świątek.
14:46
Świątek - Waltert 4:2 (I set). Odpowiedź liderki światowego rankingu, która prowadziła 40:15, ale Szwajcarka jeszcze się wybroniła niezłymi uderzeniami z forhendu. Padła przy trzecim break poincie. Kolejne przełamanie, już drugie Polki, a trzecie w meczu.
14:40
Świątek - Waltert 3:2 (I set). Pierwsza trudna sytuacja Polki, która przy swoim serwisie przegrywała niespodziewanie 0:40. Obroniła premierowego break pointa, ale kolejnego wykorzystała Szwajcarka ku uciesze miejscowej publiczności. Przełamanie.

Świątek przełamana w 4. gemie meczu z Waltert w Billie Jean King Cup

14:36
Świątek - Waltert 3:1 (I set). Jest pierwszy gem, wygrany do 30, dla Szwajcarki, która ostatni punkt zdobyła po skutecznej akcji przy siatce.
14:30
Świątek - Waltert 3:0 (I set). Polka prowadziła 40:0 i ruszyła w stronę siatki. Szwajcarka efektownie ją minęła, ale kolejny punkt padł już łupem faworytki. Totalna dominacja Świątek.
14:26
Świątek - Waltert 2:0 (I set). Na początku doszło do dłuższych wymian, podczas których dominowały płaskie uderzenia. Następnie Świątek wypracowała dwa break pointy, wykorzystała drugą szansę i szybko przełamała serwis rywalki!

Świątek przełamała Waltert w 2. gemie meczu w Billie Jean King Cup

14:21
Świątek - Waltert 1:0 (I set). Gładko wygrany gem przez Polkę, która nie straciła nawet punktu.