Hubert Hurkacz - Omar Jasika: wynik na żywo i relacja live - Austalian Open 2024

Akt. 15/01/2024, 11:54 GMT+1

Dziękujemy, że byliście z nami. Na koniec jeszcze nasz tekst pomeczowy. Zapraszamy na kolejne relacje!
Zobacz piłkę meczową i niemiłe pożegnanie ze strony Jasiki. O co chodziło rywalowi Polaka?

Hubert Hurkacz awansował do 2. rundy Australian Open 2024

Hurkacz przełamał Jasikę na 4:1 w trzecim secie meczu 1. rundy Australian Open 2024

11:35
KONIEC. 7:6 (4), 6:4, 6:2 - 130 minut potrzebował Hurkacz, aby awansować do drugiej rundy. - Idealny mecz na wejście w turniej. Nie stracił wiele sił - mówił Olejniaczk.
5:2
Jasika wygrał jeszcze drugiego gema w trzecim secie. Teraz Hurkacz serwować będzie o awans do drugiego fazy turnieju.
5:1
Tylko gema potrzebuje Hurkacz, aby awansować do drugiej rundy, gdzie czeka Czech Mensik.

Fantastyczne zagranie Hurkacza i kolejne przełamanie Jasiki w meczu o 2. rundę Australian Open 2024

4:1
Kolejne przełamanie i Hurkacz o krok od awansu. Nic już złego tutaj stać się dla Polaka nie może.
11:17
Niedługo powinniśmy się cieszyć z awansu Hurkacza, a teraz możemy zobaczyć, co powiedziała po wygranym meczu Fręch.

Rozmowa z Magdaleną Fręch po awansie do 2. rundy Australian Open 2024

Hurkacz przełamał Jasikę w drugim secie meczu 1. rundy Australian Open 2024

2:0
Jest pewny gem serwisowy Polaka w trzeciej partii. Hurkacz jest już chyba na autostradzie do zwycięstwa. Rywalowi zaczyna brakować sił.
Tak Hurkacz wygrał drugiego seta.

Hurkacz wygrał 2. seta meczu z Jasiką w 1. rundzie Australian Open

1:0
Zacięty pierwszy gem trzeciego seta dla Hurkacza, ale jest od razu przełamanie. - To jest solidny mecz Polaka - mówił Olejniczak.
11:00
Startuje trzeci set. Oby ostatni.
6:4
Półtorej godziny i Hurkacz prowadzi w setach 2:0. W dziesiątym gemie drugiej odsłony rywal był w stanie wygrać dwie piłki. Za chwilę trzecia partia.
5:4
W końcu. Jest pierwsze przełamanie w spotkaniu. Hurkacz wykorzystał premierową okazję i za chwilę będzie serwować. Jest szansa na 6:4.
4:4
I nie zmienia się nic. Pewnie zmierzamy do drugiego tie-breaka.

Hurkacz obronił break pointa w 4. gemie drugiego seta meczu z Jasiką w Australian Open 2024

2:3
- Jasika jest równoprawnym rywalem Polaka. Naprawdę gra solidnie - powiedział Dawid Olejniczak w Eurosporcie 1. Nic dodać, nic ująć. Starcie jest bardzo zacięte.
Tak Polak zwyciężył w pierwszym secie.

Hurkacz wygrał 1. seta z Jasiką w meczu 1. rundy Australian Open 2024

1:2
12 minut drugiego seta i nadal w tym meczu nie ma przełamań. Czyżby czekał nas kolejny tie-break?