Piłka meczowa z ćwierćfinału Australian Open Hurkacz - Miedwiediew

Na osłodę oglądamy najlepszą piłkę w meczu. Wygraną przez Hubiego.

Poezja! Kosmiczna akcja Hurkacza na pożegnanie z Australian Open

08:03
08:01
Hubert nie wykorzystał dziś wielkiej szansy, ale z Melbourne i tak wyjedzie z najlepszym wynikiem w karierze. W nagrodę w poniedziałek awansuje na najwyższe w karierze ósme miejsce w rankingu ATP.
07:59
Hurkacz - Miedwiediew 6:7(4), 6:2, 3:6, 7:5, 4:6.Koniec meczu, niestety. Świetny skrót Rosjanina kończy bitwę, która bez minuty trwała cztery godziny. Wielka szkoda, bo Hurkacz wyglądał dziś kapitalnie fizycznie i miał sporo szans. Optycznie to on był dziś lepszy, ale w półfinale zagra Rosjanin.
07:57
30-40. Obronił się! Długa wymiana dla Polaka! Przed nami kolejna piłka meczowa.
07:56
40-15. Jeszcze jeden genialny serwis. Są dwie piłki meczowe.
07:56
30-15. As serwisowy...
07:55
15-15. Rosjanin bezbłędny przy siatce.
07:55
0-15. Genialne minięcie Hurkacza. Pierwszy punkt dla niego!
07:53
Hurkacz - Miedwiediew 6:7(4), 6:2, 3:6, 7:5, 4:5 (trwa V set). Gem, który był obowiązkiem, trafił na konto Polaka. Czas na gem prawdy - tylko przełamanie przedłuży nadzieję Hubiego.
07:51
Hurkacz - Miedwiediew 6:7(4), 6:2, 3:6, 7:5, 3:5 (trwa V set). Hurkacz grał jak natchniony, wypracował sobie brejkpointa, ale wtedy Miedwiediew pokazał największą klasę. Wytrzymał ciśnienie i posyłał na drugą stronę być może najlepsze serwisy w meczu. Hurkacz włożyć w tego gema mnóstwo energii, ale ostatecznie się nie udało. Została ostatnia szansa.
07:48
Wygrywający serwis Miedwiediewa... Równowaga.
07:47
30-40. Hubert od razu z szansą na odrobienie strat. Co za wymiany?!
07:43
Hurkacz - Miedwiediew 6:7(4), 6:2, 3:6, 7:5, 3:4 (trwa V set). Zaczęło się od morderczej wymiany. Miedwiediew słaniał się na nogach, ale błąd popełnił Polak. I właśnie błędy własne były zmorą Polaka. Kolejna epicka wymiana przy 15-40 dała Rosjaninowi przełamanie. Znów trzeba się ratować przed porażką. A czasu na to nie ma wiele.
07:38
Hurkacz - Miedwiediew 6:7(4), 6:2, 3:6, 7:5, 3:3 (trwa V set). Miedwiediew jakby odzyskiwał wigor. Tak szybko gema nie wygrał dawno.
07:35
Hurkacz - Miedwiediew 6:7(4), 6:2, 3:6, 7:5, 3:2 (trwa V set). Jeden zepsuty dropszot to wszystko, na co mógł tym razem liczyć Rosjanin. Hurkacz wraca na prowadzenie. Może próba ataku na serwis Miedwiediewa? To idealny moment.
07:32
Hurkacz - Miedwiediew 6:7(4), 6:2, 3:6, 7:5, 2:2 (trwa V set). Tym razem dość pewnie wygrany gem Miedwiediewa. Minęło 3,5 godziny gry.
07:29
Hurkacz - Miedwiediew 6:7(4), 6:2, 3:6, 7:5, 2:1 (trwa V set). Teraz to Hubi znalazł się pod minimalną presją, ale wytrzymał ją genialnie. Posłał 16. dziś asa, poprawił wygrywającym serwisem.