Cześć i czołem! Tych w pracy, tych w domu, a także tych korzystających z uroku ferii zapraszamy na relację tekstową z pojedynku Agnieszki Radwańskiej o ćwierćfinał Australian Open. Jej rywalką jest Venus Williams.

11:33
Dzięki, że byliście z nami. Szkoda, że nie mogliśmy Wam przekazać dobrych informacji.
11:32
Venus Williams wygrywa z Agnieszką Radwańską 6:1 w trzecim secie! Niestety ćwierćfinał turnieju w Australii nie dla Polki.
11:31
Potężny serwis na ciało Radwańskiej. Williams ma pierwszą piłkę meczową.
11:31
Polka ratuje sytuację. 30:30. Serwuje Williams.
11:30
Kibice wstają z miejsc, po kolejnych zagraniach Williams. Dwie piłki dzielą Williams od wygrania meczu.
11:30
Pojedynek trwa 2 godziny i 3 minuty. Oby nie skończył się za kilka chwil.
11:28
Polka przegrywa swoje podanie! Williams ma gigantyczną przewagę i serwuje na zwycięstwo!
11:26
Nie jest dobrze. Williams ma trzy brekpointy! Gorszy nie mógł być ten gem!
11:24
Amerykanka prowadzi z Agnieszką Radwańską 4:1. Na pocieszenie Polka zagrała o niebo lepiej, niż w czterech poprzednich gemach.
11:23
Coraz częściej po wyrzucie piłki przy serwisie, Amerykanka ja łapie i przeprasza za takie zachowanie Polkę.
11:21
Jeden smecz. Odbity przez Radwańską. Drugi, wybroniony przez Polkę. Niestety przy trzecim się nie udało. Williams ma przewagę.
11:20
Trzy błędy, można wrecz napisać babole Williams utrzymują w grze Radwańską. Polka ma przewagę.
11:18
Zaczynamy niepokoić się o losy tego pojedynku. Williams prowadzi 40:15 przy własnym poadniu w gemie nr 5.
11:15
Williams ponownie przełamuje Polkę! Jest 1:3.
11:15
Williams ma trzy breakpointy!
11:14
Koszmar z pierwszego seta powraca? Oby nie? Polka zaczyna grać niepewnie przy własnym podaniu.
11:12
Nie mamy dobrych informacji z Melbourne. Williams obroniła podanie. 1:2 w trzecim secie.
11:10
Radwańska zmieśiła jeden z trudniejszych returnów w korcie, po czym coś krzyknęła sama do siebie.
11:09
Na meczu obecna jest oczywiście młodsza z sióstr Williams, Serena. Kamery telewizyjne wyłapały, jak udzielała jej rad z trybun. Czy skończy się to karą ze strony WTA?