Hubert Hurkacz - Tomas Martin Etcheverry: wynik na żywo i relacja live - ATP Rzym 2024

20:34
Hurkacz - Etcheverry 5:2 (II set). Gem, set, mecz! Hurkacz zwyciężył 7:6 (9-7), 6:2 i zameldował się w 1/8 finału rzymskiej imprezy.
20:30
Hurkacz - Etcheverry 5:2 (II set). Argentyńczyk jeszcze walczy, ale teraz serwować, żeby zakończyć mecz, będzie Polak.
20:24
Hurkacz - Etcheverry 5:1 (II set). Koncertowa gra Hurkacza, który jest już bardzo blisko zwycięstwa.
20:19
Hurkacz - Etcheverry 4:1 (II set). Trzy break pointy, wykorzystany pierwszy! Kolejne przełamanie po stronie Hurkacza!
20:15
Hurkacz - Etcheverry 3:1 (II set). Łatwo nie było, bo Hurkacz obronił break pointa. Ostatecznie Polak wygrał gema granego na przewagi.
20:07
Hurkacz - Etcheverry 2:1 (II set). Hurkacz doczekał się. Miał pierwszego break pointa i od razu go wykorzystał! Przełamanie!
20:01
Hurkacz - Etcheverry 1:1 (II set). Hurkacz miał kłopoty, bronił break pointa, ale poradził sobie. Gem, po niektórych widowiskowych akcjach, na jego konto. Wciąż bez przełamania w całym spotkaniu.
19:50
Hurkacz - Etcheverry 0:1 (II set). Argentyńczyk od wygranego gema rozpoczął drugą partię.
19:44
Hurkacz - Etcheverry 7:6 (I set). Mini-breaki z obu stron (łącznie po dwa) i pierwszą piłkę setową, przy wyniku 6-5, miał Argentyńczyk. Polak wyszedł z opresji. Za chwilę Etcheverry'emu nie zadrżała ręka, gdy bronił piłki setowej. Ostatecznie więcej zimnej krwi zachował Hurkacz, który zwyciężył 9-7.
19:28
Hurkacz - Etcheverry 6:6 (I set). Odpowiedź Argentyńczyka, który nie oddał Polakowi choćby punktu. Przed nami tie-break.
19:24
Hurkacz - Etcheverry 6:5 (I set). Gem wygrany do 15 przez Polaka.
19:21
Hurkacz - Etcheverry 5:5 (I set). Wszystko wskazuje na to, że o wyniku seta będzie musiał rozstrzygnąć tie-break.
19:13
Hurkacz - Etcheverry 5:4 (I set). Zwycięski gem do 30 Hurkacza. Wkraczamy w decydujące momenty seta.
19:09
Hurkacz - Etcheverry 4:4 (I set). Znów remis. Argentyńczyk, podobnie jak Polak, pewnie serwuje.
19:05
Hurkacz - Etcheverry 4:3 (I set). Gem serwisowy wygrany przez Hurkacza do 15.
19:01
Hurkacz - Etcheverry 3:3 (I set). Jak na razie bardzo wyrównany pojedynek.
18:56
Hurkacz - Etcheverry 3:2 (I set). Polak prowadził 30:0, za chwilę zrobiło się po 30. Hurkacz zdobył jednak kolejny punkt, a gema zakończył asem serwisowym.
18:52
Hurkacz - Etcheverry 2:2 (I set). Wciąż bez przełamania, Argentyńczyk doprowadził do remisu.
18:45
Hurkacz - Etcheverry 2:1 (I set). Znakomity forhend Polaka zakończył kolejnego gema.