4
6
Przemysław Kuwał

Akt. 03/11/2023, 15:56 GMT+1

Hurkacz - Dimitrow 1:6, 6:4, 4:6. Gem, set, mecz. Dimitrow nie zmarnował szansy przy własnym podaniu i zameldował się w półfinale paryskiego turnieju.
Hurkacz - Dimitrow 1:6, 6:4, 4:5. Hurkacz był pod presją, przegrywał 0:30, ale w imponujący sposób odwrócił losy gema. Teraz jednak będzie serwował Bułgar.
Hurkacz - Dimitrow 1:6, 6:4, 3:5. Hurkacz prowadził 30:0, ale Dimitrow przebudził się. Zwyciężył w czterech kolejnych akcjach. Polak pod ścianą.
Hurkacz - Dimitrow 1:6, 6:4, 3:4. Niestety, słabszy serwis Hurkacza i znakomite returny Dimitrowa. Efekt? Przełamanie. Bułgar zrobił spory krok w stronę półfinału.
Hurkacz - Dimitrow 1:6, 6:4, 3:3. Kolejny gem bez historii. Tym razem Polak bez punktu po serwisach Bułgara.
Hurkacz - Dimitrow 1:6, 6:4, 3:2. Gem bez historii. Bułgar nie zdobył choćby punktu.
Hurkacz - Dimitrow 1:6, 6:4, 2:2. Podanie nie zawodzi także Bułgara. Gem wygrany do 15.
Hurkacz - Dimitrow 1:6, 6:4, 2:1. Hurkacz prowadził 40:15, ale dwie kolejne piłki należały już do Bułgara. Polak szybko zażegnał kryzys, posyłając dwa asy serwisowe. Gem na jego konto.
Hurkacz - Dimitrow 1:6, 6:4, 1:1. Błyskawiczna odpowiedź Bułgara. Remis.
Hurkacz - Dimitrow 1:6, 6:4, 1:0. Dobre otwarcie trzeciej partii przez Polaka. Gem serwisowy wygrany do zera.
Hurkacz - Dimitrow 1:6, 6:4. Polak doczekał się break pointów, prowadził 40:15 i wykorzystał od razu pierwszą piłkę setową! Hurkacz wraca do gry, o awansie rozstrzygnie trzeci set!
Hurkacz - Dimitrow 1:6, 5:4. Jest gem na koncie wrocławianina po zagraniu Bułgara w siatkę.
Hurkacz - Dimitrow 1:6, 4:4. Cztery kolejne akcje padły łupem Dimitrowa.
Hurkacz - Dimitrow 1:6, 4:3, 15:0. Fenomenalne uderzenie Polaka z sytuacyjnej piłki w samą linię! To może być akcja turnieju!
Hurkacz - Dimitrow 1:6, 4:3. Hurkacz ma już 10 asów w tym spotkaniu. Coraz bliżej ostatecznych rozstrzygnięć w secie.
Hurkacz - Dimitrow 1:6, 3:3. Wrocławianin wygrał jeszcze jedną wymianę, ale finalnie przegrał gema do 30. Kolejny remis w tej odsłonie.
Hurkacz - Dimitrow 1:6, 3:2, 15:15. Świetne uderzenie Hubiego po crossie!
Hurkacz - Dimitrow 1:6, 3:2. Dwie kolejne akcje powędrowały już na konto Polaka i jest 3:2.
Hurkacz - Dimitrow 1:6, 2:2, 40:40. Równowaga po nieprecyzyjnym ataku Hurkacza.