Iga Świątek - Qinwen Zheng i Hubert Hurkacz - Stefanos Tsitsipas: wyniki na żywo i relacja live - Cincinnati 2023

21:01
Świątek - Qinwen Zheng 3:6. Polka przełamana… Chinka miała dwie piłki setowe, od razu wykorzystała pierwszą.
20:56
Świątek - Qinwen Zheng 3:5. Chinka prowadziła już 40:0, Świątek wzięła się ostro do odrabiania strat. Zrobiło się po 40. Polka nie wypracowała jednak break pointa, gem ostatecznie na konto Qinwen Zheng.
20:47
Świątek - Qinwen Zheng 3:4. Polka ponownie zmniejsza straty do jednego gema.
20:43
Świątek - Qinwen Zheng 2:4. Gem wygrany do 30 przez Chinkę.
20:38
Świątek - Qinwen Zheng 2:3. Polka najwyraźniej wraca do gry po bardzo słabym początku.
20:32
Świątek - Qinwen Zheng 1:3. Uff… Łatwo nie było, ale jest pierwszy gem dla Świątek, która przełamała podanie Chinki!
20:26
Świątek - Qinwen Zheng 0:3. Było źle, jest bardzo źle. Świątek znów została przełamana, do tego do zera.
20:24
Świątek - Qinwen Zheng 0:2. Znów długi i wyrównany gem. Polka miała break pointa, ale go nie wykorzystała. Chinka odskakuje na dwa gemy.
20:17
Hurkacz - Tsitsipas (II set) 6:4. Gem, set, mecz! Piorunujący serwis Hurkacza, który po koncertowej grze awansował do ćwierćfinału!
20:15
Świątek - Qinwen Zheng 0:1. Zły początek w wykonaniu Polki, która szybko wpadła w tarapaty. Obroniła trzy break pointy, ale czwartego już nie dała rady. Przełamanie.
20:14
Hurkacz - Tsitsipas (II set) 5:4. Gem do 15 dla Greka, który teraz musi mieć się na baczności. Hurkacz będzie serwował, żeby zakończyć mecz.
20:11
Hurkacz - Tsitsipas (II set) 5:3. Pewny gem serwisowy Hurkacza, Grek bez szans na przełamanie.
20:06
Hurkacz - Tsitsipas (II set) 4:3. Grek utrzymuje swoje podanie.
20:04
Hurkacz - Tsitsipas (II set) 4:2. Hurkacz zmieniał kierunki swojego serwisu i ma kolejnego gema.
20:02
Świątek i Qinwen Zheng niebawem rozpoczną mecz. Są już na korcie, trwa rozgrzewka.
20:00
Hurkacz - Tsitsipas (II set) 3:2. Grek zwycięskiego gema zakończył asem serwisowym.
19:58
Hurkacz - Tsitsipas (II set) 3:1. Polak znów ucieka na dystans dwóch gemów.
19:54
Hurkacz - Tsitsipas (II set) 2:1. Gem wygrany do 30 przez Greka, ale to Hurkacz efektownym zagraniem porwał publiczność na trybunach. Polak czuje się dzisiaj bardzo pewnie na korcie.
19:50
Hurkacz - Tsitsipas (II set) 2:0. Dominacja od początku do końca Polaka przy własnym podaniu.