Cześć i czołem. Witajcie wszyscy fani piłki ręcznej i nie tylko. Przed nami kolejny mecz Polaków na mistrzostwach świata. Zaprasza Adam.

Mistrzostwa Świata / Runda wstępna
Göteborg / 18.01.2011

Akt. 18/01/2011, 19:47 GMT+1

19:46
Dzięki za uwagę i śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na kolejne. Chyba już jednak nie dziś! Udanego wieczoru.
19:44
Koniec!!! Polska wygrywa z Koreą 25:20, a piłkarzem meczu zostaje Sławomir Szmal.
60'
SIM Jae Bok strzela bramkę dla Koreańczyków. Sekundy dzielą nas od końca meczu!
59'
Polacy skończą ten mecz w osłabieniu i bez Artura Siódmiaka, który zobaczył czerwoną kartkę.
58'
Jaszka uwolnił się spod opieki obrońców! 25:19.
57'
Druga strata Polaków, którzy podobnie jak my uwierzyli już w wygraną. Korea zdobywa bramkę. Trener Wenta prosi o czas.
56'
Polacy niepotrzebnie się pośpieszyli. Koreańczycy to jednak wykorzystali. 24:18.
56'
Także i on nie zatrzymał jednak YU Dong Geun.
55'
Zmiana w polskiej bramce. Specjalnie na rzut karny. Szmala zmienił Wyszomirski.
54'
Pozamiatane, nie boję użyć się tego słowa! Tłuczyński wykorzystuje karnego! 24:16.
53'
Koreańczycy gasną z minuty na minutę. Część chce już chyba iśc do szatni. Podobnie czynią kibice, którzy wychodzą z hali, zapewne przygotować się do kolejnego spotkania.
53'
Kuchczyński ze skrzydła, znowu bez obrońców! 23:16.
52'
Rywale zaczynają się spieszyć z oddawaniem rzutów. Źle im to wychodzi, ale to nie nasze zmartwienie!
52'
Bielecki bez obrońcy? To tak musiało się skończyć. 22:16.
51'
Jak na treningu! Jurecki bez asysty obrońców zdobywa bramkę!
50
Pierwsza od dłuższego czasu bramka dla rywali. Jej autorem jest PARK Jung Geu.
49'
Czas pracuje na naszą korzyść. Mógłby się ten mecz już skończyć ;)
48'
Ten mecz rozstrzyga się chyba teraz - my przynajmniej w to wierzymy. Jurkiewicz błyskawicznie wybił piłkę spoza linii bocznej i dograł do niepilnowanego przez nikogo Kuchczyńskiego. 20:15.