Vive Targi Kielce grają w Velux EHF Champions League z Celje Pivovarną Lasko. Spotkanie może być kluczowe dla układu tabeli grupy A. Na relację zaprasza Stolar.

Liga Mistrzów / Faza grupowa
Celje / 19.02.2011

Akt. 19/02/2011, 19:33 GMT+1

19:33
Liga Mistrzów dla Vive się już kończy. Niepocieszona jest mina Bogdana Wenty, jak i polskich kibiców. Ja dziękuję już za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na eurosport.pl.
19:30
NIE MA GOLA. Vive przegrywa z Celje 29:30.
59'
10 sekund na rzut... KNUDESN RZUCA, ALE BRAMKARZ BRONI. Jeszcze rzut wolny.
59"
Mamy piłkę i 15 sekund na wyrównanie... A jednak nie, bo sędziowie dają piłkę Celje.
19:28
Czas dla Celje. Możemy już tylko marzyć o remisie.
59'
Nerwowo, ręce idę w ruch. Rzut karny dla Celje? Nie. Tylko rzut wolny. 30 sekund do końca.
59'
Gol dla Celje i owacja na trybunach. Razgor naszym katem. Ale znów ładnie odpowiada Knudsen. Minuta do końca, gola straty.
59'
Już 28, bo ładnie przedarł się Knudsen.
58'
Echhhh, Poklar ze skrzydła rzuca na 29 gola. My mamy 27.
58'
I JEST GOL DZOMBY! SPRYTNY RZUT. 27:28.
58'
RZUT KARNY DLA VIVE!
19:23
Dziewczyny tańczą na krzesłach i uniemożliwiają wznowienie gry:)
57'
PO JABŁKACH? Zaremba nie trafia rzutu, kontra i Marguc rzuca 28 gola dla Celje. Dwie bramki straty. Trzy minuty do końca.
56'
Niestety, Toskić rzuca nam gola. Jak odpowiemy?
56'
Ładny gol Rnicia. W odpowiedzi Roooooosiński. I mamy po 26. Emocjonująca końcówka.
56'
REEEEEEEEEEMIS! Przechwyt Polaków, piłka do Jachlewskiego i jest po 25.
55'
GOOOOOL. Stojković z koła. No dawać chłopy! Więcej takich akcji z koła. 24:25.
53'
Gol Marguca i eksplozja radości na trybunach. Gospodarze czują, że zwycięstwo jest już blisko. 23:25.
53'
Strata Vive. Przegrywamy jednym golem, akcję mają rywale i coraz mniej czasu do końca.