Dzień dobry, cześć i... (osiem sekund przerwy) czołem! Witamy w... czyżby pożegnaniu Jerzego Brzęczka?

Holandia
Kończymy ten mecz. Holandia wygrywa 2:1. Czekamy na konferencję pomeczową i strefę wywiadów. Żegnamy się i dziękujemy za dziś.
90+2
Trochę już obumiera ten mecz. Kilka minut do końca.
90+1
Mamy pięć minut doliczonego czasu gry.
89
I Wijnaldum na 1:2. Kilka minut do końca (licząc oczywiście doliczony czas gry).
88
Dalej trochę multimediów. Depay z karnego na 1:1.
88
To teraz kronikarski obowiązek. Włosi prowadzą 2:0 w Sarajewie i już mają Final Four. A tak strzelli na 2:0. Dominico Berardi.
84
Jak to wpadło? Dośrodkowanie z rzutu rożnego z prawej strony, Gini główką, piłka plecach Piątka i mamy gola.
84
Gol dla Holendrów. Wijnaldum!
84
Luuk de Jong za Blinda.
83
Chyba najlepszy dziś człowiek na boisku. Depay wyrasta trochę ponad resztę uczestników tego, ekhem, widowiska.

81
Kolejna zmiana u naszych. Maciej Rybus za Recę.
77
Mieliśmy dobry wynik pomimo przeciętnej gry. Teraz mamy średni wynik, który i tak jest chyba lepszy od samej gry. Remis na Śląskim.
77
O jezusieńku, cóż za karny. Memphis w samo okienko. Nic nie miał do powiedzenia Fabian. 1:1.
76
Niestety. Mamy rzut karny. Jan Bednarek zepchnął na ziemię Wijnalduma. Jedenastka.
75
Kolejna zmiana u naszych. Kamil Grosicki za Przemysława Płachetę.
71
Podwójna u Polaków. Schodzi: Grzegorz Krychowiak, wchodzi: Karol Linetty. Schodzi: Piotr Zieliński. wchodzi: Jakub Moder.
71
Potrójna zmiana u Holendrów. Schodzi: Davy Klaassen, wchodzi: Donny van de Beek. Schodzi: Calvin Stengs, wchodzi: Steven Berghuis. Schodzi: Patrick van Aanholt, wchodzi: Owen Wijndal.
68
Co tam się podziało? Niesamowita akcja Holendrów. Poprzeczka, dobitka, w niebywałych okolicznościach łapie to Fabiański. Nic by z tego nie było i tak, spalony, ale i tak interwencja mogła imponować.
60
Chwila przerwy od naszego meczu. Piękny gol Andrei Belottiego. LoLo Insigne nie stracił formy od meczu z Polakami.
63
Uderzał po ziemi aktywny dziś Depay. Fabiański koniuszkami palców na rzut rożny. Dobrze dysponowany jest dziś bramkarz kadry.