Bayern Monachium kontra Borussia Dortmund odsłona pierwsza. Za kilka minut na Signal Iduna Park rozpocznie się mecz o Superpuchar Niemiec. Na tekstówkę serdecznie zaprasza Stinger.

DFL-Supercup / 1. kolejka
Signal Iduna Park / 27.07.2013

Akt. 27/07/2013, 22:24 GMT+2

22:24
Tekstówkę prowadził Stinger. Dziękuję wszystkim za uwagę i zapraszam na rozpoczynający się już za dwa tygodnie nowy sezon piłkarskiej Bundesligi. Dobranoc.
90
KONIEC MECZU! Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium 4:2 i zdobyła Superpuchar Niemiec.
90
Żółta kartka dla Boatenga za ostre wejście w Lewandowskiego.
90
Udane wyjście z bramki Weidenfellera zażegnało sytuację, a na piłkę w polu karnym czekał już Dante.
88
Na boisku pojawili się nowi gracze - w drużynie Borussii Sokratis, a w zespole Bayernu Dante.
86
Kolejny raz dobrym podaniem popisał się Lewandowski, który obsłużył Aubameyanga, a ten zagrał do zamykającego akcję Reusa. Powtórki pokazały jednak, że niemiecki ofensywny pomocnik był w tej sytuacji na spalonym, co umknęło sędziemu.
86
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! REUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
85
RAZ JESZCZE STARKE!!! Tym razem rezerwowy golkiper Bayernu odbił strzał Sahina, któremu raz jeszcze zagrywał Lewandowski.
83
BRONI STARKE! A szansę na zdobycia gola miał Aubameyang, któremu piłkę na wolne pole zagrywał Lewandowski. Reprezentant Gabonu powinien w tej sytuacji na pełnej szybkości obiegać golkipera Bayernu.
80
POPRZECZKA!!! Wspaniałym zagraniem nad wybiegającymi obrońcami Borussii popisał się Thiago, ale po strzale Mullera piłka uderzyła w poprzeczkę. Gracz Bayernu słusznie domagał się rzutu rożnego, ale sędzia nie zauważył, że ostatnim, który dotknął piłki był Roman Weidenfeller.
77
Zupełnie nieudane dośrodkowanie Alaby kończy kolejną akcję Bayernu.
75
Druga zmiana w drużynie Bayernu - Claudio Pizarro zastąpił Mandżukić.
74
Groźna to była akcja Bayernu, ale po dośrodkowaniu Alaby obrońcy Borussii wyjaśnili w końcu sytuację.
72
Jest zmiana w zespole Borussii - schodzi z boiska Kuba Błaszczykowski, a zastępuje go pozyskany z Saint Etienne Pierre-Emerick Aubameyang.
70
Podobnie, jak w pierwszej połowie, także teraz sędzia zarządził przerwę umożliwiającą piłkarzom udanie się do wodopoju.
69
Po faulu Robbena na Błaszczykowskim szansę na uderzenie z rzutu wolnego ma Nuri Sahin, piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.
68
Zmiana w zespole Bayernu - pojawia się na boisko Schweinsteiger, który zastąpił Shaqiriego.
67
PRZEWROTKA MANDŻUKICIA!!! Zabrakło jednak trochę Chorwatowi, by trafić w bramkę strzeżoną przez Weidenfellera.
64
Drugi gol Holendra i druga asysta Lahma - tym razem dośrodkowanie niemieckiego obrońcy było płaskie, a Robben przyjął piłkę w polu karnym, odwrócił się i płaskim strzałem pokonał Weidenfellera.