Cześć i czołem! Relację z drugiego, rewanżowego meczu o Superpuchar Hiszpanii czas zacząć! Serdecznie witamy wszystkich użytkowników mobilnej aplikacji, tradycyjnie zachęcając do aktywnego udziału. Oczywiście zachęcajcie znajomych do instalowania naszej mobilnej aplikacji, w myśl zasady im więcej odbiorców, tym lepiej. Na tekstóweczkę zaprasza Adam.

Superpuchar Hiszpanii / 2. kolejka
Bernabéu / 29.08.2012
2
1
Bramki łącznie 4-4

Akt. 30/08/2012, 00:23 GMT+2

90'+3
KOOOOOOOOOOOOOOOOOOONIEC! Real Madryt z Superpucharem Hiszpanii!! Królewscy pokonują Barcelonę 2:1.
90'+2
To mogła być piłka meczowa! Messi tuż przed polem karnym zrobił wszystko, jak należy. Ładnie przyjął piłkę, obrócił się, ale nie trafił w bramkę.
90'+1
Jęk zawodu w obozie Barcelony! Montoya w kontrze trafia tylko w Casillasa!
90'
Modrić pierwszy raz jako piłkarz Realu oddał strzał na bramkę Valdesa. Został on jednak zablokowany przez obrońców. Gdyby nie to byłaby bramka.
90'
Sędzia dolicza 3 minuty do podstawowego czasu gry!
89'
Valdes uruchomił atak Barcelony, ale nie było strzału na bramkę.
88'
Barcelona stawia już wszystko na jedną kartę! Atakują niemal wszyscy!
87'
Real zamknięty na własnej połowie. Tymczasem kibice Realu zaczynają świętować zwycięstwo.
86'
Tello zza pola karnego uderzył na bramkę, ale obrońcy Realu wybili piłkę na rzut rożny.
84'
Wszyscy piłkarze Realu w okolicach pola karnego.
00:15
Samochodów nie rozdajemy, także talonu nie będzie. Proponujemy tylko wirtualny uścisk prezesa :)
82'
Mamy dziś wieczór debiutów! Debiutował Song, teraz przyszedł czas na Modricia, który zmienił Oezila!
82'
Tello trochę namieszał w polu karnym, ale nie zdołał strzelić w światło bramki.
81'
Tello jako ostatni w Barcelonie pojawił się na boisku. Zmienił Pedro.
00:10
Łoli dobra odpowiedź! Messi strzelił już 15 goli.
80'
Higuain zmienia Benzemę!
79'
Higuain mógł zgasić światło na Santiago Bernabeu! Mógł, ale w idealnej sytuacji trafił w słupek!
76'
Callejon zmienia Di Marię!
00:07
Cały czas testujemy naszą mobilną aplikację, dlatego pewne błędy mogą być! Szkoda, że nie udało nam się przesłać Wam linktów z bramkami. Popracujemy nad tym.