Cztery punkty dzielą w tabeli Serie A piłkarzy Juventusu i Napoli. W niedzielę pretendent do zdobycia scudetto musi wygrać w Turynie, jeżeli chce zdetronizowac "Starą Damę". Mimo wielu pochwał za swoją grę Arkadiusz Milik, podobnie zresztą jak Piotr Zieliński (obaj na zdjęciu), mecz rozpocznie na ławce. Witamy i zapraszamy na relację tekstową z tego spotkania.

Serie A / 34. kolejka
Juventus Stadium / 22.04.2018
Wojciech Malinowski

Akt. 22/04/2018, 22:41 GMT+2

22:41
My dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje tekstowe w serwisie mobilnym Eurosportu. Dobranoc.
22:40
Napoli wygrywa w Turynie 1:0 i zmniejsza stratę w tabeli do Juventusu do jednego punktu. Turyńczyków czekają jeszcze wyjazdy do Mediolanu (na mecz z Interem) i Rzymu (na mecz z AS Roma), zatem kwestia mistrzostwa Włoch jest w tym momencie otwarta.
Koniec Druga połowa
90
KONIEC MECZU!!!!!!! Podłamany Allegri schodzi do szatni, co wyłapały kamery, a na boisku trwa szaleństwo piłkarzy Napoli. Całe szczęście, że Koulibaly jest gościem wielkiej budowy, bo obawiałbym się o zdrowie kogoś mniejszego w momencie przyjmowania gratulacji od rozentuzjazmowanych kolegów.
90+4
Jesteśmy już w czwartej minucie doliczonego czasu gry.
90+3
Kolejna akcja Juventusu kończy się pozycją spaloną...
90+2
"Bianconeri" rzucają się do ataku, ale ich akcja kończy się faulem pod polem karnym Matuidiego na Albiolu.
90+1
Zaczynamy doliczony czas gry, niby ma być go trzy minuty, ale sama radość po golu Senagalczyka zajęła chyba z minutę.
90
NIESAMOWITA SPRAWA!!! Po dośrodkowaniu Callejona z rzutu rożnego Koulibaly w sumie bez krycia graczy Juventusu strzałem głową pokonał Buffona, bezradnego w tej sytuacji.
90
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! KOULIBALY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
89
BRONI BUFFON! Dośrodkowanie Insigne w kierunku Milika i Callejon zamieniło się w strzał, z którym jednak świetnie poradził sobie legendarny golkiper Juventusu.
87
Dryblował pod polem karnym Juventusu Zieliński, ale momentalnie krycia Polak zostało potrojone i stracił on piłkę.
86
Niby to Napoli bardziej potrzebuje gola, a to Juventus w ostatnich minutach częściej atakuje.
85
MOCNO ZIELIŃSKI!!! Znacznie lepiej uderzył od Milika pomocnik Napoli, do bramki było jednak daleko i Buffon, chociaż był zasłonięty, pewnie wypiąstkował piłkę.
83
Kolejne dośrodkowanie Bośniaka było jednak za mocne, Higuain nie miał szans sięgnąć piłki.
82
W ostatnich minutach Juventus znalazł dobry sposób na uspokojenie gry, co chwile wywalcza rzuty wolne na połowie Napoli. Dodatkowo Pjanic posyła naprawdę groźne piłki.
81
Oooops, bardzo nieudany i być może w ogóle pochopny strzał z 25 metrów oddał teraz Milik.
80
Trzecia zmiana w zespole Napoli - Marko Rog zastąpił Allana.
80
GROŹNIE!!! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Pjanica duże problemy ze złapaniem piłki miał Reina... aż uratował go gwizdek sędziego Rocchiego.