Sportowa niedziela pomału zbliża się do końca. Ale - za 15 minut polscy siatkarze rozpoczną drugi mecz w mistrzostwach świata (Piotrek już szykuje się do relacji), a ja tymczasem zapraszam na kolejną w ostatnich dniach relację z Turynu. Dzisiaj "Stara Dama" podejmuje Cagliari, a na tekstówkę z tego spotkania zaprasza Stinger.

Serie A / 5. dzień meczu
Stadio Olimpico Grande Torino / 26.09.2010

Akt. 26/09/2010, 22:40 GMT+2

22:40
Dzięki wygranej Juventus awansował na 9. miejsce w tabeli. A za wspólnie spędzony czas dziękuje Stinger, dobranoc.
90'
Koniec meczu. 4:2 dla Juve.
90'
Piłkarze obu zespołów czekają na ostatni gwizdek sędziego.
90'
Zagramy o 5 minut dłużej.
90'
Leży na boisku Amauri i wygląda to na co najmniej bardzo bolesny uraz. Dobrze grający dzisiaj napastnik Juve jest znoszony na noszach i kibice w Turynie będą z niepokojem oczekiwać wieści w sprawie zdrowia ich napastnika.
86'
STORARI! Nie zauważyłem kto strzelał z rzutu wolnego, ale był to przyzwowity strzał, golkiper Juve zareagował dość późno, ale jednak na tyle wcześnie, by sparować uderzenie do boku.
85'
Zółty kartonik dla Sissoko za zagranie ręką, można było sobie ten kartonik chyba darować.
81'
Fajnie wykończył akcję Matri, ale wielkie brawa dla Lazzariego - to właśnie pomocnik Cagliari zagrał genialną, prostopadłą piłkę zewnętrzną częścią jego znakomitej lewej stopy. KLASA!
81'
GOOOOOOOOOL!!! 4:2!!!!! MATRI!!!
80'
I limit zmian wykorzystali już obaj trenerzy - schodzi z boiska Vincenzo Iaquinta, a w jego miejsce na boisku melduje się Alex del Piero. To jego spotkanie nr 427 w Serie A.
78'
Druga zmiana w "Starej Damie" - mocno średniego dzisiaj Aquilaniego zastąpiła defensywna ściana z Mali, czyli Momo Sissoko.
77'
NENE! Aktywny jest rezerwowy napastnik gości, teraz dobrze podawał mu z prawego skrzydła inny rezerwowy Laner, ale strzał powędrował ponad bramką. A to była znakomita okazja.
75'
Mamy zmianę wśród gospodarzy - Nicola Legrotagglie zastąpił Rinaudo.
72'
Schodzi z boiska zupełnie nieprzydatny dzisiaj Acquafresca, a zastępuje go Simon Laner.
71'
Krasić tak się ucieszył z hat-tricka, że zdjął koszulkę, za co zgodnie z bezdusznymi przepisami został ukarany żółtym kartonikiem.
70'
Znowu stały fragment gry - niby wybite dośrodkowanie z kornera, ale ponownie piłkę przed polem karnym przejął Serb, który po krótkim slalomie uderzył na bramkę, ta jeszcze odbiła się od jednego z graczy Cagliari zupełnie myląc Agazziego.
70'
GOOOOOOL!!! 4:1!!!!!!!!!!! PONOWNIE KRASIĆ!!!
66'
Trener Bisoli nie próżnuje - zszedł z boiska Perico, a wszedł na nie Francesco Pisano.
64'
MATRI!!! To powinien być gol - wspaniale podał mu wprowadzony przed chwilą Nene, ale strzelec pierwszego gola nie trafił w bramkę, mimo, że uderzał z około 10 metrów.
63'
Mamy zmianę w zespole gości - Nene wchodzi w miejsce Andreę Cossu. To nie był udany mecz jednego z liderów drużyny trenera Paolo Bisoliego.