Robert Lewandowski zaczepiony przez sędziego Mateu Lahoza w trakcie meczu. Czego dotyczyła rozmowa? - Primera Division

12/04/2023, 08:47 GMT+2

Nietypowa scena podczas spotkania Barcelony w Primera Division. W trakcie jednej z przerw w meczu przeciwko Gironie (0:0) do Roberta Lewandowskiego podszedł sędzia Mateu Lahoz,

Liga Europy: Manchester United - FC Barcelona

Do zdarzenia doszło w trakcie poniedziałkowego meczu Barcelony z Gironą. Podczas jednej z przerw - gdy arbitrzy VAR analizowali, czy bramka Ronalda Araujo powinna zostać uznana - Lahoz uciął sobie krótką pogawędkę z polskim napastnikiem.

"Jak tam? Wszystko w porządku?"

Jak informują hiszpańscy dziennikarze, sędzia z Walencji zapytał Lewandowskiego o jego adaptację w Katalonii. Potwierdzeniem są słowa wychwycone przez kamery telewizyjne stacji DAZN.
- Poczekaj chwilę. Jak tam? Wszystko w porządku? - zwrócił się do zawodnika, który początkowo nie zrozumiał pytania. Gdy Polak poszedł bliżej Lahoza, ten wyraził się innymi słowami.
- Wszystko dobrze? Jak się żyje w Barcelonie? - rzucił arbiter w kierunku piłkarza.
Lewandowski odpowiedział jedynie, potrząsając głową, co sędzia skwitował przyjacielskim poklepaniem po plecach.
Starcie na Camp Nou ostatecznie zakończyło się bezbramkowym remisem. Nie stanowi to jednak dla Dumy Katalonii wielkiego problemu, bo na dziesięć kolejek przed końcem rywalizacji w lidze, Barcelona ma aż 13 punktów przewagi nad drugim w tabeli Realem Madryt.