Witamy serdecznie z Anfield. Za chwilę początek meczu Liverpoolu z Arsenalem. Good afternoon and welcome to our live text commentary!

Premier League / 27. kolejka
Anfield / 04.03.2017
Bartosz Rainka

Akt. 04/03/2017, 20:25 GMT+1

20:25
Dzięki za tę relację i zapraszamy na kolejne. Właśnie wystartowała tekstówka z meczu Barcelony. Do zobaczenia!
20:24
Dzięki tej wygranej Liverpool przesunął się na 3. miejsce w tabeli z dorobkiem 52 punktów. Natomiast Arsenal spadł na 5. miejsce i ma 50 punktów.
20:22
The Reds przeważali przez całe spotkanie. Nawet kiedy Arsenal zbliżył się, strzelając gola, to i tak groźniejsi byli gospodarze. To zakończyło się trzecim golem.
Koniec Druga połowa
90+3'
Koniec! Liverpool podniósł się po ostatniej porażce z Leicesterem i pokonał Arsenal 3:1.
90+2
Jeszcze jedna zmiana w Liverpoolu. Lucas Leiva zmienił Lallanę.
Spalone1
90+1'
Koncertowa kontra The Reds! Lallana przejął piłkę w środku pola, zauważył wybiegającego na wolne pole Origiego i zewnątrzną stopą podał piłkę, idealnie wymijając obrońców Arsenalu. Origi popędził kilkanaście metrów i zagrał do środka. Tam był Wijnaldum, który tylko dopełnił formalności, kierując piłkę w prawy dolny róg bramki. To koniec Arsenalu w tym meczu.
Liverpool
GGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!
90"
Sędzia doliczył trzy minuty.
89'
No tak, gdyby rzeczywiście Robert Pires był na boisku, to może gra Arsenalu wyglądałaby inaczej...
88'
Chilijczyk jest wszędzie. Po stracie piłki od razu rzucił się na rywala jak wściekły pies, ale był trochę zbyt agresywny. Sędzia odgwizdał faul.
87'
Arsenal nie składa broni. Próbują środkiem, próbują skrzydłami. Szczególnie waleczny jest Alexis Sanchez, który mecz rozpoczął na ławce.
83'
SŁUPEK! Arsenal uratowany przez opatrzność. Świetnie wypracował sobie pozycję do strzału głową Origi. Belg uderzył, Cech wyciągnął się jak struna, ale nie sięgnął. Na jego szczęście piłka odbiła się tylko od słupka.
80'
Wzmacnia linię napadu Klopp. Origi zmienił Coutinho.
Fouls against1
79'
Dobra okazja dla Arsenalu. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, górną piłkę wygrał Mustafi, ale piłka poleciała wysoko ponad bramką Liverpoolu.
78'
Arbiter oszczędził Cana, natomiast żółtko zobaczył Granit Xhaka za rozmowy z arbitrem.
Rzuty wolne3
77'
Zaostrzyła się gra. Emre Can wije się na boisku, ale to on faulował. Niemiec wślizgiem zaatakował Walcotta. Może skończyć się kartką.
75'
Spalone2
75'
Zaczął działać Wenger. Dwie zmiany. Wszedł Walcott za Welbecka.
Spalone1
74'
Ogromne zamieszanie przed polem karnym Arsenalu. W końcu piłkę przejął Coutinho i od razu kopnął w stronę bramki, ale jego strzał był bardzo niecelny.