Siemaneczko!! Pół Polski czekało na rozpoczęcie sezonu w piłkarskiej Ekstraklasie, a połowa świata na start Premier League. My zapraszamy Was na starcie Newcastle z Tottenhamem.

Premier League / 1. kolejka
St James' Park / 18.08.2012

Akt. 18/08/2012, 20:28 GMT+2

90'+3
Koniec meczu!!! Sędzia Atkinson zagwidał po raz ostatn i zakonczył mecz. Newcastel pokonało Tottenham 2:1.
90'+2
Skonczyło się na strachu! Sroki nadal prowadzą 2:1.
90'+1
Ben Arfa w niebezpiecznej sytuacji faule Defoe. Będzie rzut wolny dla Kogutów.
90'
Sedzia dolicza do podstawowego czasu gry 3 minuty.
90'
Obertan utrzymał się przy piłce przez 30 sekund. Alan Pardew na trybunach pewnie bił mu brawo.
89'
Bale przerzuca piłkę poza boisko. Dobry pomysł, wykonanie znacznie gorsze.
89'
Krul wyłapał niegroźne dośrodkowanie, po czym wysłał kolegów na połowę rywala.
88'
Koguty zostawiają coraz mniej obrońców na własnej połowie.
87'
Defoe ku radości kibiców Newcastle zacentrował w trybuny.
85'
Obertan zmienia strzelca pierwszej bramki Ba. Za Sandro wszedł zaś Kane.
83'
Jonas Gutierrez niecelnie uderzył na bramkę Srok.
81'
Krul dobrze obliczył tor lotu piłki zagranej z rzutu wolnego przez van der Vaarta i wybił ją poza pole karne.
79'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sam poszkodowany podszedł do jedenastki, po czy kompletnie zmylił Friedela i uderzył po ziemi w róg, którego nie wybrał bramkarz gości.
79'
Ben Arfa pada w polu karnym, po tym jak powalił go na ziemię Lennon. Rzut karny!!!
20:12
smigler racja :)
76'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ładna, delikatna wrzutka Lennona na głowę Defoe. Piłka nie dotarła do napastika Kogutów, ale zamknął akcję Santon, który uderzył w kierunku własnej bramki. Krul ładnie obronił to uderzenie, ale dobitki Defoe nie zdołał już zatrzymać.
75'
Zakotłowało się pod bramką Krula, ale strzału piłkarza Tottenhamu nie było.
74'
Newcastle ogranicza się do kontr, budowanych długim podaniem w kierunku Ba lub Cisse.
72'
Krul na raty broni strzał Defoe! Znów podawał van der Vaart, który wyraźnie rozruszał środek boiska.