Cześć i czołem! Zapraszamy na relację tekstową z 17. kolejki Premier League, w którym Tottenham gra z Chelsea.

Premier League / 17. kolejka
White Hart Lane / 22.12.2011

Akt. 22/12/2011, 22:59 GMT+1

90'+4
Koniec! Remis na White Hart Lane. Tottenham remisuje z Chelsea 1:1. Dzięki za uwagę. Fanom Premier League życzę wesołych i spokojnych Świąt Bożegonarodzenia. Za uwagę dziękuje Adam.
90'+3
Cech wyłapał piłkę, po czym długo zwlekał z jej wybiciem. Chyba Chelsea będzie zadowolone z remisu.
90'+2
Terry bohaterem Chelsea! Wybił piłkę zmierzającą do pustej bramki po uderzeniu Adebayora. Co za interwencja.
90'
180 sekund dłużej potrwa to spotkanie!
89'
Sandro skorzystał na murawie, a później obok niej z pomocy medycznej.
88'
Torres z pilką w polu karnym. Próbował z wodu, ale ostatecznie oddał ją do tyłu, gdzie dopadł do niej Ramires i niesygnalizowanym strzałem sprawdził Friedla.
86'
W odpowiedzi Ramires uderza głową w obok bramki... było blisko.
84'
Sandro zamieszał na dwudziestym metrze! Uderzył technicznie, ale Cech z najwyższym trudem obronił.
83'
Bale mógł zmienić losy meczu! Dostał piłkę na przedpolu od Modricia, uderzył z pierwszej piłki, a ta.... wylądowała w górnych rzędach trybun.
81'
Tottenham z piłką na własnej połowie. Rozgrywa ją spokojnie.
78'
Pierwszy kontakt Torresa z piłką. Na razie dograł do tyłu.
76'
Zmiana w Chelsea. Za Drogbę wchodzi Torres.
75'
Adebayor znów miał szczęście. Webb za faul mógł go wyrzucić z boiska.
74'
Torres, czyli zawodnik z największą ilością r ;) podnosi się z ławki. jednak może zagrać.
73'
Friedel zasłonięty przez jednego z obrońców, ale zdołał obronić strzał.
72'
Przypadkowa akcja Chelsea mogła się zakończyć bramką. Okazję miał Mata.
71'
Cole zwija się z bólu po faulu Bale'a! Za to zagranie pomocnik Tottenhamu zobaczył żółtą kartkę.
70'
Meireles zatrzymał Modricia w ostatniej chwili.
69'
Sandro nie zdołał skierować piłki w światło bramki po podaniu z rzutu rożnego.
68'
Modrić wypracowuje rzut rożny dla gospodarzy. Ladnie uwolnił się spod opieki oprońców.