Old Trafford / 18.09.2011
Piotr Kwiatkowski

Akt. 18/09/2011, 18:54 GMT+2

18:52
Zaczął a sędzia skończył. 3:1. Festiwal pudeł na Old Trafford, ale i tak cztery wpadły. Ramires, Torres, Rooney i Berbatow koszmarnie pudłowali!!! Szybki, obfitujący w mnóstwo zwrotów akcji spektakl w "Teatrze Marzeń". Doskonałe popołudnie z Premier League. Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne.
90+5
Czy De Gea zacznie jeszcze czy już koniec?
93'
Chyba Ivanović strzelał głową. Valencia stał na linii i wybił piłkę.
90+3
Rzut rożny dla Chelsea.
90+1
UNITED Z KONTRĄ. Rooney dostał doskonałe, otwierające podanie od Younga. Wybiegł z Berbatowem 2:1 z bramkarzem. Rooney podał do Berbatowa, a ten kopnął do pustej bramki. Piłkę sprzed linii wybił wślizgiem Cole!!!
90'
PIĘĆ MINUT DOLICZONE!
89'
Manchester stara się teraz długo rozgrywać akcję na połowie Chelsea.
87'
Coraz mniej czasu dla Chelsea.
85'
Kontra United. Young na głowę Rooneya, a Rooney lekko w Petra Cecha.
83'
TORRES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Doskonałe prostopadłe podanie od Mikela w pole karne. Hiszpan wyprzedził obrońcę, minął De Geę i miał "trzy godziny czasu". Kopnął obok słupka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CO ZA PUDŁO!!! Chyba pudło weekendu. Pudło Rooneya z rzutu karnego też niezłe, ale tam przypadek przez poślizgnięcie. Przy strzale Torresa zawinił tylko Torres.
81'
Chicharito Hernandez kuleje. Ucierpiał przy dobitce strzału Rooneya. Cole miał w tym udział, bo był spóźniony przy interwencji i musiał coś zrobić Hernandezowi. Cole za to zagranie dostał żółtą kartkę.
80'
Żółta kartka dla Valencii za faul na Torresie.
80'
Dziesięć minut ma Chelsea.
79'
Berbatow za Hernandeza.
78'
Meireles z boiska. Mikel na boisku.
77'
ROONEY W Słupek!!! Dobitka Chicharito w boczną siatkę!!! Evra dośrodkował po ziemi i piłka trafiła do Rooneya na 9 m. Ten strzelił z pierwszej i trafił w słupek.
76'
Dymitar Berbatow szykowany do zmiany i John Obi Mikel.
74'
Coraz mniej czasu, ale Chelsea nie zwalnia tempa. Cały czas szuka kontaktowej bramki.
72'
DOSKONAŁA, ZNAKOMITA AKCJA TORRESA, który ograł dwóch obrońców i z linii pola karnego uderzył na bramkę. Piłka poleciała po ziemi, ale De Gea ją odbił. Dopadł do niej ponownie Torres, ale kopnął wysoko nad bramką.
71'
Chelsea wysoko, pressingiem atakuje United. Tak jak w pierwszej połowie po stracie pierwszego gola.