Przed nami hit 37. kolejki Premier League. Liverpool podejmuje Chelsea. Wita wszystkich Kaszaj

4
1

Akt. 08/05/2012, 22:52 GMT+2

22:51
KONIEC!!! Liverpool deklasuje Chelsea 4:1. Śmiało można napisać, że to był mecz do jednej bramki. Ja już się żegnam z wami. Dobranoc!
WIDEO
Downing nie strzela karnego
90'
3 minuty doliczone!
89'
HUKNAŁ HENDERSON!!! Ładnie obronił Turnbull, tylko rzut rożny
87'
Oj podpada dziś Serbowi Suarez
86'
Suarez jeszcze raz fauluje Ivanovicia...
83'
Dirk Kuyt za Maxi Rodrigueza
80'
Ładny, żywy mecz oglądamy dziś w liverpool. Równie dobrze mogło być teraz 6:2
77'
Suarez uderzył Ivanovicia (czy specjalnie - nie wiemy). Aerb upadł i po tym jak wstał nie podał mu ręki
74'
Glen Johnson zagrał wspaniałą piłkę do Carrolla, ale ten w nią nie trafił czysto.
73'
ALEŻ OKAZJA LUKAKU!! Ale ten strzelił głową z pięciu metrów prosto w Reinę!!!
71'
Agger wyciął równo z trawą Ramiresa i oczywiście dostał żółtą kartkę
70'
Po zmianie w Chelsea widać, że już chyba najlepsi na murawie się nie pojawią
67'
Lukaku za Sturridge'a
65'
Henderson brzydko sfaulował Romeo i zasłużenie ujrzał żółtą kartkę
63'
Carroll próbował z przewrotki, ale nie trafił w piłkę. Śmiesznie to wyglądało. Sędzia zagwizdał, że za wysoko podniósł nogę
61'
Shelvey wykorzystał błąd bramkarza i z ok. 30 metrów strzelił do pustej bramki. Trzeba przyznać, że zachował zimną krew!!!
61'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl 4:1!!! LIVERPOOL!!!!
59'
Ta porażka ostatecznie przekreśli szanse Chelsea na udział w lidze Mistrzów (z ligi). W tym momencie musi wygrać LM, bo inaczej nie zobaczymy jej w przyszłym roku w tych prestiżowych rozgrywkach