Good afternoon! Witajcie w to sobotnie popołudnie. Przed nami kapitalnie zapowiadające się spotkanie o prym w Londynie. Chelsea podejmie Arsenal z naszym wspaniałym Wojtkiem Szczęsnym między słupkami. Na relację z tego widowiska zaprasza Srogi!

Akt. 29/10/2011, 15:38 GMT+2

15:38
Dzięki, że byliście z nami. Kłania się Srogi!
15:37
Koniec meczu! Trzy gole Van Persiego załatwiają sprawę. Do przerwy Chelsea prowadziła 2:1, a przegrała 3:5.
15:36
Ostatnie chwile tego pasjonującego spotkania. Ale mecz, ale mecz. Normalnie szok.
92'
10. gol Van Persiego w lidze w tym roku. Pięknie kopnięcie lewą nogą. Cech bez szans. Super akcja gości.
92'
GOL!!! ZNOWU VAN PERSIE!! TRZECIA BRAMKA HOLENDRA
91'
Złe piąstkowanie Wojtka, ale Mata zablokowany. Chelsea ciśnie.
91'
Song dostał kartkę za przerwanie akcji gospodarzy.
90'
Ostatnia minuta, ciekawe, o ile minut przedłuży spotkanie sędzia.
85'
Poślizgnął się Terry do którego bez sensu podawał chyba Malouda, a do piłki dopadł Ven Persie. Kapitalnie położył Cecha i kopnął prawą nogą. Holender strzelił 27. gola w tym roku.
85'
GOL!!! VAN PERSIE!
80'
Mata z lewej nogi. Piłka odchodząca i Polak nie miał nic do powiedzenia. Szkoda. Mamy remis 3:3. Co za mecz!
80'
GOL DLA CHELSEA! Mata!
78'
Ivanović i Van Persie trochę się starli.
78'
Andre Santos zabrał piłkę Lukaku jak juniorowi. No, ale przecież gracz z Belgii to młodzian.
76'
Zmiana w Arsenalu. Jenkinson za Djourou, a w Chelsea Meireles za Mikela.
74'
Ładna akcja Arsenalu zakończona strzałem Ramseya.
72'
Romelu Lukaku za Ramiresa. Były napastnik Anderlechtu na murawie. Ma 18 lat.
70'
Sędzią technicznym tego spotkania jest Howard Webb. Właśnie wyjaśnił coś Wengerowi.
70'
Torres i Malouda ładnie zatrzymani przez obrońców gości.
67'
Torresa fauluje niedaleko pola karnego Kościelny. Sędzia jednak nie odgwizdał przewinienia.