Z małym opóźnieniem witamy na The Emirates Stadium... no prawie. Stinger wita się i zaprasza na derbowe spotkanie dwóch zespołów z przeciwległych krańców tabeli - Arsenal podejmuje West Ham.

Akt. 30/10/2010, 17:55 GMT+2

17:55
Za wspólnie spędzony czas dziękuje Stinger, widzimy się za pół godziny na relacji z Old Trafford, gdzie Manchester United podejmie Tottenham.
90'
FABIAŃSKI! Polak wyłapuje dośrodkowanie, a kilka sekund później sędzia Mike Jones kończy to spotkanie. 1:0 dla Arsenalu po golu Aleksa Songa!
93'
Rozpaczliwe ataki West Hamu!
90'
Jesteśmy już w czasie doliczonym...
90'
Jeszcze jedna zmiana w zespole gospodarzy, tym razem defensywna - Eboue zastępuje Chamakha.
88'
Kibice Kanonierów mogą odetchnąć - akcję rozpoczął strzelec gola, który zagrał piłkę na lewe skrzydło. Tam z łatwością pozycję do dośrodkowania wyrobił sobie Clichy, który dośrodkował za linię obrony, a tam szczupakiem Song skierował piłkę do bramki.
88'
GOOOOOOOOOOL!!!! ALEX SONG!!!!!!!!!!
87'
Trzecia zmiana w zespole gości - Julien Faubert zastąpił Obinnę.
86'
GREEN! GREEN! GREEN! A tym razem uderzał Febregas, który próbował wykończyć akcję Sagnii i niepewne wybicie piłki przez obrońców gości.
84'
GREEN... ZNOWU!!! Uderzał Walcott, a piłka zmierzała do bramki gości po odbiciu się od jednego z defensorów West Hamu, Green jednak zareagował znakomicie, parując uderzenie do boku.
82'
Zółta kartka dla Chamakha po starciu przy linii bocznej z Jacobsenem.
80'
Druga zmiana w zespole Arsenalu - Arszawina zastępuje na ostatnie 10 minut Nicklas Bendtner.
75'
FABIAŃSKI! Polak łapie piłkę po główce jednego z graczy gości po dośrodkowaniu z kornera. Strzał był lekki... ale sytuację utrudniał próbujący zmienić lot piłki Cole, wysokiemu napastnikowi "Młotów" zabrakło jednak kilkunastu centymetrów by trącić futbolówkę.
73'
Zmiana w zespole gości - Piquionne schodzi z boiska, a zastępuje go Carlton Cole.
72'
SŁUPEK!!! Czy ja coś pisalem o magnesie w rękawicach Greena? Potwierdziło się to po raz kolejny - Febregas fenomenalnie wypuścił prostopadłą piłkę Walcotta, ten uderzył na bramkę gości... piłka trafiła jednak w słupek i powędrowała wprost w objęcia golkipera West Hamu.
70'
Dobrze zapowiadał się ten kontratak gości, dzięki temu, że dynamicznie z piłką wyszedł Parker... decydujące podanie do Piquionne'a jednak niedokładne i Fabiański pewnie łapie piłkę.
68'
Świetnie dzisiaj funkcjonuje magnes jaki ma w rękawicach Green - tym razem prosto w niego uderzył z 6-7 metrów głową Chamakh.
67'
25 minut przed końcem meczu Arsene Wenger dokonuje zmiany - Theo Walcott zastępuje Denilsona, teraz zapewne Samir Nasri cofnie się do środka pomocy.
66'
Kolejne dwie interwencje Greena, choć tym razem były to dość proste sytuacje dla bramkarza do wyłapania.
65'
PARKER! Mocny strzał pomocnika West Hamu, ale Łukasz Fabiański obserwował lot piłki ze spokojem.