Derby Londynu, Arsenal - Tottenham. W rolach głównych Łukasz Fabiański i Gareth Bale. Czy może być lepszy sposób, na spędzenie sobotniego popołudnia? No dobra, coś by się pewnie znalazło, ale dwie godziny z angielską piłką na najwyższym poziomie to też dobry pomysł! Na relację zaprasza Stolar.

Akt. 20/11/2010, 15:42 GMT+1

15:41
To tyle z Emirates. Zapraszamy na relację z Borussii, którą równolegle dla prowadzi dla Was Fira.
15:40
FABIAŃSKI NIE ZALICZY TEGO WYSTĘPU DO UDANYCH. Przy golach nie zawinił, ale skuteczność ma niską. Praktycznie co strzał, to gol. Niczym specjalnym się też nie wyróżnił.
15:39
KONIEC SPOTKANIA!!! WIELKI MECZ. WIELKIE DERBY. HISTORYCZNA CHWILA. TOTTENHAM PO RAZ PIERWSZY OD 17 LAT WYGRYWA NA BOISKU ARSENALU!
90+5
OSTATNIA AKCJA MECZU??? ROSICKY STRZELA MOCNO. GOMES BRONI!
90+4'
"Arsenal miota się jak szczupak w sieci" - mówi komentator C+. Dobrze oddał sytuację:) Zaraz koniec...
90+3
Takiego Arsene Wengera jeszcze nie widziałem... Z trudem powstrzymuje wybuch złości.
90+2'
Sagna pchnął Bale'a na Denilsona. Faul i rzut wolny.
90+1
JEST SZANSA! WALCOTT ATAKUJE SKRZYDŁEM! Podanie i... Gomes łapie i mocno przytula piłkę.
90'
Sędzia dolicza PIĘĆ MINUT!
90'
Walcott ma pikę w polu karnym!!! Ostry kąt. I bardzo niecelny strzał.
89'
I TERAZ ROZPACZLIWE ATAKI ARSENALU! TO BĘDZIE DRAMATYCZNA KOŃCÓWKA.
88'
Gol padł po wolnym, wrzutka na głowę Kaboula, Van Persie nie upilnował rywala, piłka po długim rogu wpada do bramki. Jak zachował się Fabian? Moim zdaniem mógł nieco lepiej, ale pretensji nikt do niego mieć nie będzie.
87'
SENSACJA NA EMIRATES. KOGUTY MOGĄ WYGRAĆ Z ARSENALEM NA JEGO STADIONIE PO RAZ PIERWSZY OD 17 LAT!
86'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. KABOUL I 3:2 DLA TOTTENHAMU!
84'
Żółta kartka dla Koscielnego, który wyciął od tylu... oczywiście Bale'a.
84'
Tym razem Fabiański dobrze piąstkuje dośrodkowanie.
83'
BŁĄD FABIAŃSKIEGO! Wyszedł do dośrodkowania, ledwo sięgnął piłkę i w efekcie podał ją do rywala. Na szczęście jego pomyłkę naprawili obrońcy.