Barcelona zmierzy się z PSG w drugim meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów. O której godzinie mecz

Akt. 16/04/2024, 13:17 GMT+2

Barcelona - PSG w rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Już dziś Robert Lewandowski i jego koledzy będą bronić zaliczki wywalczonej w Paryżu. O której godzinie początek meczu?

Barcelona trenowała przed rewanżem 1/8 Ligi Mistrzów z Napoli

W minioną środę kibice na Parc des Princes obejrzeli mecz godny finału Champions League. Po spotkaniu toczonym w znakomitym tempie i pełnym zwrotów akcji Barcelona wygrała 3:2. Lewandowski gola nie strzelił, ale i tak zapracował na fantastyczne noty za swój występ.

Barcelona - PSG: o której godzinie dziś mecz w Lidze Mistrzów?

Czy Katalończycy zdołają obronić minimalną zaliczkę i awansować do pierwszego półfinału rozgrywek od 2019 roku. Odpowiedź już dziś. Początek meczu Barcelona - PSG o godzinie 21.00. Wynik na żywo i relacja live w eurosport.pl.
Barcelona jest niepokonana od 27 stycznia, a ostatnich sześć spotkań, w tym dwa w Champions League, rozstrzygnęła na swoją korzyść. - Wygrana w Paryżu oczywiście cieszy, ale jeszcze niczego nie gwarantuje. Jesteśmy dopiero w połowie drogi do następnej rundy. Przed nami jeszcze 90 minut, a może nawet więcej - przyznał brazylijski skrzydłowy Raphinha, zdobywca dwóch goli dla Barcy w pierwszym spotkaniu.

Robert Lewandowski był jednym z najlepszych piłkarzy pierwszego meczu z PSG

Pewny swego przed wtorkowym meczem jest również trener PSG Luis Enrique. Hiszpan stwierdził, że jest pewny, że jego zespół odwróci wynik. Francuzi liczą na błysk geniuszu Kyliana Mbappe, który blado wypadł w pierwszym meczu, a powinien się przyzwyczajać do gry w Hiszpanii w związku z planowanymi przenosinami do Realu Madryt.

Program rewanżowych meczów ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów (wszystkie o godz. 21):