Cześć i czołem!!! Zapraszamy na tekstóweczkę z meczu trzeciej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów, w którym Legia gra z AS Trencin.

22:39
Dzięki za śledzenia naszej relacji. Zapraszamy na kolejne!!
90'+4
Koniec!!! Legia w IV rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów.
90'+4
Kucharczyk nie zdecydował się na strzał z połowy boiska do pustek bramki, ale umiejętnie przytrzymał piłkę i wymusił faul.
90'+3
Goście mają rzut wolny w okolicach pola karnego. Wszyscy, łącznie z bramkarzem wbiegają w pole karne.
90'+1
Lekki kocioł w polu karnym Legii. Na szczęście sędzia wychwycił spalonego.
90'
Sędzia doliczył 3 minuty do podstawowego czasu gry.
90'
Udeh zmieniony przez Rafaela.
89'
Aleksandar Prijovic przedarł się z piłką wzdłuż linii końcowej boiska, ale jego podanie pozostawiło wiele do życzenia.
88'
Legia zamknęła AS Trencin na połowie rywala.
87'
Potrojony Kopczyński wywalczył rzut wolny z 30 metrów.
84'
Malarz znów bohaterem Legii! Bero kopnął z 20 metrów, bramkarz stołecznego klubu był zasłonięty, a mimo to obronił niezły strzał.
82'
Niepilnowany Janga mógł zapytać Malarza, w który róg ma strzelić głową, ale na szczęście dla Legii uderzył wprost w bramkarza.
80'
Przebłysk umiejętności indywidualnych Kalu. Jego strzały bądź decydujące podania pozostawiają jednak wiele do życzenia.
79'
Prijovic kilka chwil po wejściu na murawę za dyskusję z arbitrem otrzymał żółtą kartkę.
77'
Ostatnia roszada w Legii. Znów przed 80. minuta boisko opuścił Nikolić, a w jego miejsce pojawił się na murawie Prijovic.
76'
Pierwsza zmiana w AS Trencin za Janco wszedł 18-letni Prekop.
75'
Niegroźny strzał Lawrence'a głową w kierunku bramki Legii.
74'
AS Trencin nie wykorzystuje błędu Lewczyka w walce o górną piłkę.
73'
Dobra piłka Moulina w kierunku Jodłowca. Pomocnik Legii oddał strzał głową, który minął bramkę. Futbolówkę po drodze lekko tracił jeszcze Janga, co znacznie utrudniło Jedłowcowi strzał.