Witamy z Etihad, czy będzie to pojedynek Aguero z Messim, Silvy z Neymarem a może Demichelisa z Mascherano? Niezależnie, kto by ze sobą nie walczył, czeka nas wielki, po prostu wielki wieczór z Champions League!

Liga Mistrzów / 1/8 finału
Etihad Stadium / 24.02.2015

Akt. 24/02/2015, 22:45 GMT+1

To już koniec emocji, żegnamy. Po naprawdę przyzwoitym spotkaniu Barca ogrywa City 2:1. Za relacje dziękuje Mike. Jutro też jest dzień, jutro też jest Liga Mistrzów, jutro na mobilnej aplikacji Eurosportu też są relacje z tych spotkań.
Statystyki: 14/13 na korzyść Barcy w strzałach, 62/38 w posiadaniu piłki.
Barca była dziś naprawdę dobra, mogła i powinna wygrać 3:1, w ostatniej akcji meczu zawiódł jednak ten, który zawodzi najrzadziej. Leo Messi zmarnowanym karnym trochę oczernił naprawdę dobry występ.
MECZ SKOŃCZYŁ SIĘ, Barcelona wygrywa z Manchesterem City 2:1 na wyjeździe.
94'
HAAAAART broni strzał Messiego. Dobitka Argentyńczyka z główki dodatkowo niecelna. Mógł on strzelić 76. gola w LM i być samotnym liderem wszech czasów. Na razie pozycję tę musi dzielić z Raulem i Cristiano Ronaldo.
93'
Zabaleta fauluje swojego przyjaciela Messiego w polu karnym i mamy "11".
92'
Messi i spółka wygrają dziś po raz trzeci z rzędu z City, takie serie na tym poziomie nie zdarzają się często.
90'
Messi podciął piłkę nad Hartem, ta wpadła do bramki. "La Pulga Atomica" na spalonym...
88'
Bardzo ostre, stanowczo za ostre wejście Adriano. Lecz to był jeden z tych ataków, ktory musi się zakończyć żółtym kartonikiem, chociaż o czerwie nie ma mowy.
88'
Gwizdy kibiców "komentują" grę City, gwizdy pewnie będą też ich żegnać.
85'
Tego meczu już nie da się oglądać, Barca niespecjalnie kwapi się, aby podwyższyć, ale z osłabionym rywalem musi nad nim przeważać. Dlatego też przeważa, lecz tak trochę bez werwy.
83'
Manchester być może i mógł wyciągnąć na 1:2, ale nic więcej dziś chyba nie ugra. Barcelona jest lepsza i dodatkowo ma przewagę nie tylko jednego gola, ale także jednego zawodnika.
80'
Ostatnia zmiana w Dumie Katalonii, wieczny rezerwowy Pedro za Neymara.
77'
Joe Hart bardzo ładnie przenosi piłkę nad poprzeczkę po trudnym strzale Messiego.
Opta Joe na Twitterze. "200 - Barcelona have now conceded 200 goals in the Champions League, in this, their 200th game. Neat." Barcelona straciła 200. gola w 200. meczu Ligi Mistrzów.
75'
Na przestrzeni kilku ostatnich minut mieliśmy dwie zmiany wśród przyjezdnych, odpowiednio Mathieu oraz Adriano zastąpili Rakiticia i Alvesa.
73'
Clichy z drugą żółtą kartką i jest już poza boiskiem. Francuz zachował się głupio, zagrał zbyt ostro i za wysoko podniósł nogę w starciu z Alvesem.
Argentyńczyk pewnym, mocnym strzalem pokonał bramkarza Barcy i wykończył śliczną akcję swoich kolegów. Fernandinho dograł fantastycznie prostopadle do Silvy, Hiszpan piętą do Argentyńczyka, a sam strzał Kuna przypominał jego najsłynniejsze trafienie, to sprzed trzech lat, które zapewniło City zwycięstwo w Premier League.