Cześć i czołem! Zapraszamy na tekstóweczkę z finału Ligi Mistrzów, w którym Real Madryt gra z Atletico Madryt.

23:22
Wspaniała radość piłkarzy Realu, przeplatana łzami. Gdyby ktoś nie znał wyniku meczu, pewnie pomyślałby, że "Królewscy" przegrali.
23:21
KONIEC! REAL MADRYT WYGRYWA LIGĘ MISTRZÓW, choć do 92. minuty przegrywał 0:1.
120'+2
Simeone został wykrzucony na trybuny. Piłkarze Realu otrzymali jeszcze żółte kartki.
120'+1
Mecz się jeszcze nie skończył, ale Diego Simeone postanowił wejść na murawę.
120'
GOOOOOOOOOOOOOOOL! Ronaldo wykorzystał jedenastkę i zdjął koszulkę.
120'
Real postanowił dobić Atletico! Godin przewrócił Ronaldo i rzut karny dla "Królewskich".
119'
Marcelo zdjął koszulkę i dostał żółtą kartkę, ale się tym nie przejął.
118'
Marcelo otrzymał piłkę na czterdziestym metrze. Partnerzy byli pilnowani więc zdecydował się ruszyć w kierunku bramki, jego uderzenie, choć zmierzało w sam środek bramki, wpadło do siatki. Nie popisał się też Courtois.
118'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Real strzela na 3:1
116'
Cristiano Ronaldo miał piłkę na 3:1, lecz w najważniejszym momencie przewrócił się na murawie.
23:13
Kibice Realu już świętują, choć do końca meczu zostało 5 minut.
114'
To jednak Real cały czas atakuje.
113'
Piłkarze Atletico próbowali kraść czas, teraz marzą, aby ten się zatrzymał.
110'
Angel Di Maria strzelił na bramkę, Courtois obronił ten strzał, ale piłka mocno poszła w powietrze. Bale zawisnął wręcz w powietrzu i skierował piłkę do bramki.
110'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Real prowadzi 2:1.
109'
Godin znów wygrał pojedynek główkowy z Ramosem, lecz jego strzał nie znalazł drogi do światła bramki.
108'
Modrić strzelił zza pola karnego. Mimo rykoszetu Courtois kontrolował piłkę.
107'
Atletico skupia się na przetrzymywaniu piłki, jakby liczyło na rzuty karne. To real nie chce czekać na jedenastki.