Hej, hej. Barca pewnie już zwiedziła Donieck. Teraz niecałe dwie godziny biegania i można wracać z wycieczki do chłodnego, jak dla Hiszpanów (czy Katalończyków?), kraju. Przypominamy - w pierwszym meczu było 5:1 dla Barcy.

22:34
KONIEC MECZU. Messi strzelił jedynego gola meczu i już pobił swój rekord goli w jednym sezonie - 48. Szachtar próbował, robił, co mógł, ale miał pecha i trafił na Barcę. Czekamy na wspaniały półfinał Real - Barca. Ale przed nim przygrywka w sobotę. Gran Derbi. Do zobaczenia na Gran Derbi i przy okazji innych relacji. CZEŚĆ.
93'
Jeszcze rzut rożny dla Barcy.
90+1
Dani Alves podszedł do piłki, walnął z prostego podbicia. Bardzo niecelnie.
90'
Jeszcze okazja do strzału z dystansu dla Barcy. Około 35 m.
@marcelino27 napisał: "Ale Giggs jest wielki. Przy każdej bramce Manchesteru asystował." GIGGS POWINIEN OTRZYMAĆ ZŁOTĄ PIŁKĘ W TYM ROKU. BEZ ŻADNEGO GŁOSOWANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO NIE PODLEGA ŻADNEJ DYSKUSJI NAWET. JEST WIELKI. TAK TO PRAWDA!!!!
86'
Kobin doszedł do siebie i wróci za moment na boisko.
85'
Kobin leży na boisku. W tył jego głowy głową trafił Jeffren.
83'
ŚWIETNA AKCJA KOBINA!!! ZBIEGŁ DO PRAWEJ STRONY I WSPANIALE ZAKRĘCIŁ PIŁKĘ PRZY DOŚRODKOWANIU. PODAŁ idealnie do MORENO, który nie trafił do bramki.
80'
Barcelona już sama nie wie, co ma robić w polu karnym. A raczej Messji nie wie. Znów miał idealną okazję i znów próbował lobować. Pjatow tylko na to czekał.
80'
@cules10 napisał: "VV zabił mecz;p". Zabił dwumecz wręcz. I w pierwszym, i w drugim spotkaniu miał mnóstwo świetnych interwencji.
78'
Brawo dla Szachtara. Do samego końca walczą o gola. Walczą też o swoją przyszłość. Może któryś z Brazylijczyków wpadnie w oko dużej firmy.
77'
ALEŻ SIĘ DZIEJE NA OLD TRAFFORD.
76'
@Sprrite11 napisał: "Rekaktorze kurs na wejście szachtara do 1/2 przed meczem wynosił 64zł". Hehehehehehe.
74'
VALDES ZNÓW RATUJE BARCĘ. Z 12 m na siłę ładował EDUARDO, ale Valdes wspanile odbił piłkę na rzut rożny, a późnie po tym rzucie rożnym wyłapał dośrodkowanie. Już teraz rozumiemy, dlaczego w swojej książce Andres Iniesta tak wychwalał Valdesa.
@marcelino27 napisał: "No to finał LM już znamy. Nie widzę inaczej jak spotkanie Manchsteru z Barcą.". Ale jeszcze jest półfinał z Realem Madryt... To jest zagadka.
70'
Milito wszedł na boisko, a minutę później dostał żółtą za faul na Eduardo. Będzie szrama na brzuchu Eduardo.