Cześć i czołem! Witajcie na drugiej dzisiaj relacji tekstowej z Ligi Europy. Zapraszamy Was na mecz Arsenalu z Crveną Zvezdą. Pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną „Kanonierów” 1:0, a jedynego gola strzelił Olivier Giroud.

Liga Europy / Faza grupowa
Emirates Stadium / 02.11.2017

Akt. 02/11/2017, 23:00 GMT+1

23:00
Dzięki za śledzenie naszej tekstówki. Zapraszamy na kolejne.
22:59
Remis zapewnił Arsenalowi awans do fazy pucharowej Ligi Europy, ale to piłkarze gości cieszą się bardziej z tego wyniku.
90'+4
Borjan interweniuje głową poza polem karnym, a chwilę później sędzia zakończył mecz.
90'+3
Na trybunach nie ma już wielu kibiców Arsenalu.
90'+2
Coquelin spróbował strzał na bramkę. Na próbie się skończyło.
90'
Sędzia doliczył 4 minuty do pierwszej połowy.
89'
Za zmęczonego Nemanję Radonjicia wszedł Aleksandar Pesić.
N. Radonjic
87'
Maitland-Niles zaprezentował serię zwodów przy linii koncowej boiska, ale nie zdołał wypracować niczego więcej niż rzutu rożnego.
86'
S. Srnic
84'
Nketiah zagrywa wprost na kontrę Crveny Zvezdy. Przechwytujacy piłkę Radonjić wyraźnie opadł jednak z sił po pierwszej połowie.
83'
Arsenal ponownie z dużym spokojem rozgrywa piłkę.
22:45
Kolonia prowadzi 4:2 i jeśli utrzyma się ten wynik oraz remis w Londynie, to Arsenal zamelduje się w fazie pucharowej Ligi Europy po 4 meczach.
81'
32-letni Francuz gra dalej, ale wyraźnie utyka.
80'
Debuchy trzyma się za prawą nogę, czyżby kontuzja?
79'
Borjan na raty broni strzał Nketiaha. Dopiero później okazało się, że zgrywający Walcott był na spalonym.
78'
Walcott nie trafił piłki w polu karnym z półobrotu. Borjan może odetchnąć z ulgą.
75'
Niezły strzał Walcotta głową. Zabrakło jednak kilku centymetrów.
74'
Ciekawie zapowiadającą się akcję Wilshere'a przerwał Gobeljić, za co w rewanżu został skrobnięty po Achillesie przez 25-letniego Anglika.