Cześć i czołem! Zapraszamy na relację tekstową z meczu Lech Poznań - FC Basel.

Akt. 10/12/2015, 22:58 GMT+1

22:58
Dzięki za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na kolejne.
22:58
Koniec meczu w Poznaniu. Lech Poznań w obecności nieco ponad 10 tys. kibiców uległ FC Basel 0:1.
90'+3
Goście cofnęli się bliżej pola karnego - nakazał im to trener.
22:56
We Florencji bez zmian. Nadal mamy 1:0.
90'+1
Na pożegnanie z Ligą Europy Pawłowski strzelił ponad bramką.
90'
Sędzia doliczył 3 minuty do podstawowego czasu gry.
88'
Piłkarze FC Basel starają się bronić wysoko. Wyraźnie chcą strzelić jeszcze jednego gola.
87'
Strzał Pawłowskiego ląduje w rękawicach Salviego.
86'
Lech w ostatnich pięciu minutach rozpaczliwie wybija piłkę poza boisko.
85'
Boetius miał ochotę na drugiego gola. Strzelił jednak zza pola karnego ponad bramką.
84'
Pamiętacie sytuację Kownackiego z początku drugiej połowy? Bardzo podobną miał Ajeti, który na szczęście dla Lecha nie trafił z kilku metrów do bramki.
82'
Gajos faulem zatrzymał akcję FC Basel. Szwajcarzy będa mieli rzut wolny w dobrej sytuacji.
80'
Jednak Bjarnasona nie dokończy meczu. Wszedł za niego Huser i tym sposobem obaj trenerzy wykorzystali limit zmian.
77'
Większość kibiców w Poznaniu obserwuje mecz na stojąco.
75'
To powinien być gol!!! Kasper Hamalainen otrzymał doskonałe podanie od Pawłowskiego i znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Obronna ręką z tej konfrontacji wyszedł Salvi, wybijając piłkę na rzut rożny.
22:39
Przypominamy, że Lech do awansu potrzebuje zwycięstwa nad FC Basel oraz wygranej Belenenses z Fiorentiną.
74'
I to by było na tyle w wykonaniu Jevticia, który został zmieniony przez Hamalainena.
73'
Jevtić bardzo, ale to bardzo chce dziś strzelić gola. Zagrał źle, ale po chwili odzyskał piłkę i dograł do Pawłowskiego. Ten jednak zza pola karnego strzelił obok słupka.
70'
Bjarnason mocno podkręcił kostkę i wydawało się, że opuści murawę. Islandczyk chce jednak grać dalej.
22:31
Mamy zmianę rezultatu we Florencji. Gospodarze prowadzą od 67. minuty 1:0. Autorem bramki był Babacar.