Cześć i czołem! Zapraszamy na tekstóweczkę z meczu Fiorentina - Lech.

Liga Europy / Faza grupowa
Stadio Artemio Franchi / 22.10.2015

Akt. 22/10/2015, 21:53 GMT+2

20:53
Dzięki, że byliście z nami! Zapraszamy na tekstóweczkę z meczu Legii, która wystartuje za kilka chwil!
20:52
KONIEC! Lech wygrywa z Fiorentiną 2:1.
90'+4
Lech Poznań wywalczył rzut rożny! Do końca meczu sekundy.
90'+3
To powinien być gol dla Fiorentiny! Po dośrodkowaniu z lewej strony z piłką minął się Burić, dzięki czemu przed bramką znalazł się Babacar, ale z kilku metrów nie trafił do pustej bramki!!
90'+2
Czerwona kartka dla Rebicia, który wręcz zmiótł z murawy Formellę.
90'+1
Burić wybijając piłkę nabił rywala, ale ta przeleciała tuż obok słupka.
90'
GOOOOOOOL! Rossi wykorzystał podanie Fernandeza i mamy 2:1.
89'
Sędzia doliczył 4 minuty!!
88'
Zbyt mocne podanie Gajosa do Hamalainena.
86'
Kibice "Kolejorza" już świętują wygraną a to jeszcze nie koniec.
84'
Fiorentina atakuje, ale po utracie drugiego gola gra bez wiary.
82'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłkę do Macieja Gajosa zgrał Marcin Kamiński i mamy 2:0.
82'
Co za zmiany Jana Urbana! Kowacki strzelił gola po 2 minutach na boisku. Gajos po 4!!
82'
GOOOOOOOOOOOOOOOL! GOOOOOOOOOOOOOOL! GOOOOOOOOOOOOOOL! Lech prowadzi 2:0 we Florencji!
79'
Burić ratuje Lecha! Po tym jak Bernardeschi w olbrzymim tłoku skierował piłkę między słupki.
78'
14 minut przebywał na murawie Kownacki! Z dalszej gry wyelimiowała go kontuzja. Zastąpił go Gajos.
75'
Mnóstwo szczęścia po stronie Lecha! Matias Vecino kapitalnie huknął z dystansu, ale Jasmin Burić zdołał odbić piłkę. Dobijał Bernardeschi nie trafił w światło bramki.
73'
Powielają się błędy Lecha. Goście nie potrafią wybić piłki poza 30 metr.
71'
Ostre wejście Lovrencsicsa blisko pola karnego, za które zobaczył żółtą kartkę. Pierwszą w dzisiejszym meczu.
69'
Zmian we Fiorentinie po utracie gola jeszcze nie ma. Jan Urban dokonuje drugiej. Holman opuścił murawę, w jego miejsce wszedł Hamalainen