Serial z Ligą Europy trwa dalej. Przeskakujemy z Dortmundu do Poznania, gdzie chwilę po 21 piłkarze Lecha Poznań rozpoczną drugi mecz w Grupie A. Ich przeciwnikiem jest austriacki Red Bull Salzburg. Na relację z tego spotkania zaprasza Stinger.

Liga Europy / Faza grupowa
Enea Stadion / 30.09.2010

Akt. 30/09/2010, 22:59 GMT+2

22:59
A za wspólnie spędzony czas dziękuje Stinger, widzimy się na kolejnych relacjach tekstowych na eurosport.pl, a ja pojawię się w czasie "Super Niedzieli", o której więcej możecie przeczytać w poniższym linku. Dobranoc.
90'
Chwilę później islandzki sędzia Kristinn Jakobsson kończy to spotkanie, Lech z czterema punktami na czele Grupy A!!! Czekamy teraz na Manchester City, który zremisował 1:1 z Juventusem Turyn.
90'
Żółty kartonik teraz dla Wichniarka - PANOWIE, PROWADZICIE 2:0, PO CO??? A Wichniarek to kolejny gracz, który z powodu kartek nie zagra w meczu z Manchesterem City.
90'
Zagramy dłużej o 180 sekund.
90'
Ajjjjjj, żółta kartka dla Peszki, za bardzo ostre wejście w przeciwnika, który wyprowadzał kontratak. Peszko nie zagra w kolejnym spotkaniu pucharowym, podobnie jak Injac.
87'
SŁUPEK!!! Gracze gości wyglądają na zupełnie rozbitych, skorzystał z tego Kriwiec, który uderzył z dystansu... strzał jednak zakończył swój lot na słupku.
86'
Trzecia i ostatnia zmiana w zespole Lecha - Kamil Drygas zastępuje Injaca.
82'
Druga zmiana w zespole Lecha - Artur Wichniarek zastępuje Rudnevsa.
80'
REWELACYJNA AKCJA LECHA! Kriwiec do Injaca, ten wypuścił Stilicia, który dokładnie zagrał do wbiegającego Peszkę, a ten strzałem wślizgiem nie dał szans na skuteczną interwencję Tremmelowi.
80'
GOOOOOOOOOL!!! PESZKO!!!!!!!!!!!! 2:0!!!!!!!!
80'
Trwa oblężenie bramki Lecha, tym razem wszystko kończy główka Schiemera, na szczęście niecelna. Ale ostatnie 10 minut zapowiada się ciężko, bardzo ciężko.
78'
Huub Stevens idzie "va banque" i wprowadza dwóch kolejnych napastników - Joaquin Boghossian i Roman Wallner pojawili się na boisku, a zeszli z niego Leitgeb i Cziommer. Boghossian ma 196 centymetrów wzrostu, wygląda groźnie.
77'
KRIWIEC! Białorusin strzałem kończy kontrę Lecha, strzał jednak zbyt wysoki. Szkoda, bo była przewaga 3 na 2.
75'
Ajjjjjjjjj, szkoda - świetną indywidualną akcję przeprowadził prawym skrzydłem Kiełb, dośrodkowanie jednak zbyt mocne, a w polu karnym byli Rudnevs i Kriwiec.
73'
Zółta kartka dla Stilicia za zupełnie niepotrzebny faul baaaaaaaaardzo daleko od bramki Buricia.
72'
Niebezpieczny fragment gry, w którym goście przebywają pod polem karnym Lecha, a lechici nie są w stanie oddalić gry od swojego pola karnego. Austriacy atakują w sposób bardzo niezorganizowany, ale jednak jest groźnie.
70'
A w Poznaniu swoich sił po raz kolejny spróbował Cziommer, kolejny raz piłkę złapał jednak Burić, choć nie była to najbardziej pewna interwencja.
22:31
W Manchesterze wciąż wynik remisowy 1:1.
68'
Odgryzają się gości, których składną akcję kończy celny strzał Cziommera z 17. metrów - piłkę pewnie łapie jednak Burić.
66'
Dobry fragment gry Lecha - gospodarze przechwytują sporo piłek w środku pola i konstruują lepsze lub gorsze akcje ofensywne. Ale to oni mają inicjatywę.