Lech Poznań rozpoczyna walkę w fazie grupowej Ligi Europy. Mistrzowie Polski na początek goszczą na Stadio Olimpico w Turynie. Na tekstóweczkę ze spotkania "Kolejorza" ze "Starą Damą" zaprasza jk!

Liga Europy / Faza grupowa
Stadio Olimpico Grande Torino / 16.09.2010

Akt. 16/09/2010, 20:59 GMT+2

20:58
Kolega fira zaprasza na tekstówkę z meczu Borussia Dortmund - Karpaty Lwów. BĄDŹCIE Z NAMI! NARKA!
20:56
Ufff co to był za mecz. Lech zagrał znakomicie (jak na polskie warunki), szczególnie w pierwszej połowie. W drugiej było nieco gorzej, ale przecież gra się do ostatniego gwizdka.
20:52
KONIEC!!! LECH WYWOZI Z TURYNU JAKŻE CENNY PUNKT!!!
90+3
Aż wszystkim w redakcji zaparło dech w piersiach - Łotysz walną z całej siły z 33 metrów i piłka ląduje w okienku bramki Manningera!!!
90+2
WOOOOOOOOOOOOOOOOWWW MASAKRAAAAAA!!! RUDNEVS!!! ALE JAJAAAAA!!!
90+1
Jeszcze dwie minuty!
90'
Juventus trzyma piłkę jak najdłużej... będzie ciężko o trzeciego gola... tym bardziej, że na zegarze mamy już 89. minutę
85'
5 minut nadziei...
84'
RUDNEVS!!! To była okazja dla mistrzów Polski! Wilk dośrodkowywał do Wichniarka, ten nie zgarnął piłki, akcję zamykał Łotysz, króry popisał się znakomitym szczupaczkiem! Zabrakło 30 cm!
80'
Podwójna zmiana w Lechu - Wilk w miejsce Kikuta i Tschibamba w miejsce Stilica
79'
Marchisio zmienia Iaquintę
77'
Artur Wichniarek nie ma łatwego życia - gdyby być skrupulatnym i liczyć, jak długo (ile sekund) napastnik Lecha utrzymuje się przy piłce, spokojnie starczyłoby palców jednej ręki
74'
Zaostrzyła się gra ze strony Lecha Poznań. Tym razem żółtko wędruje na konto Kriwca
72'
Za mocne dośrodkowanie Stilica do Peszki. Ten drugi opuszcza boisko. Zmienia go Artur Wichniarek
69'
Troszkę za bardzo wysunięty był nasz bramkarz, zauważył to 36-letni napastnik i Juve już prowadzi 3:2!
68'
GOOOOOOOOOL!!! Ależ cudowna bomba z 35 m Del Piero!!!
67'
KOTOROWSKI!!! Del Piero zamarkował podanie i oddał cudowny strzał na naszą bramkę! Całe szczęście, że mamy Kotora!
66'
Faul Peszki i kolejny stały fragment gry dla bianconerich! Żółtko dla Sławka...
63'
Drżymy, bo cały czas Lech nie potrafi poradzić sobie z kryciem....
62'
KRASIC!!! Świetny drybling Serba, dynamicznie ograł Arboledę i bez zastanowienia kropnął tuż przy krótkim słupku bramki Lecha. Na szczęście na miejscu był Kotorowski!