Barcelona jeszcze nie wyszła na boisko, a już ma powody do zadowolenia. Chwilę temu Real tylko zremisował z Racingiem Santander 0:0.

Primera Division / 5. dzień meczu
Estadio de Mestalla / 21.09.2011
Przemek Kruk

Akt. 21/09/2011, 23:53 GMT+2

23:52
Dzięki wielkie za maraton z La Liga. Żegna się już fira, mówię - piszę dobranoc! Wpadajcie na eurosport.pl
23:52
56% do 44% w posiadaniu piłki na korzyść FC Barcelony czyli mało jak na Dumę Katalonii.
23:52
Sędzia Velasco Carballo zakończył mecz o pół minuty wcześniej niż planował. Trochę wściekł się na to choćby Leo Messi. Piękne spotkanie na Estadio Mestalla
23:50
I KONIEC SPOTKANIA!
90+4
Adil Rami wygrywa pojedynek z Leo Messim. Argentyńczyk padł w szesnastce Valencii... miał pretensje Messi, ale nic nie ma
90+1
CZERWONA KARTKA dla Jordiego Alby
90
4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
FOTO
Pan Guaita pokazuje, że jest klasowym bramkarzem
89
Guaita na posterunku. Znakomita parada, a podanie Messiego "weltklasse"
89
Messi świetnie pracuje w ataku. Podanie do Villii... jak on tego nie strzelił?
88
Zdecydowanie w końcówce przewage ma Barcelona... kontrę Valencii przerwał faulem Mascherano i dostał za to żółtką kartkę
87
Jonas ukarany żółtą kartką za wejście w Busquetsa
FOTO
Skoro tak się zdjęcia spodobały to jeszcze proszę!
84
Jonas zdecydował się na strzał po przywileju korzyści dla Valencii. Był faul na piłkarzu Nietopetrzy, a gospodarze zaskoczeni decyzją sędziego. Piłka przeszła obok słupka
82
Prostopadłe wypuszczenie Piattiego... Argentyńczyk jest już w polu karnym, wyprzedza go Dani Alves i wślizgiem wybija piłkę na rzut rożny. Co za ryzyko!
81
Jakby weszli na kolejny bieg gracze Barcelony. Bardzo waleczny jest Fabregas i Villa... rzut rożny, ale łapie piłkę Guaita
79
Rzut wolny dla Valencii.. Tino Costa wrzuca piłkę, ale piąstkuje ją Valdes
FOTO
Oto mega duet Barcelony
FOTO

78
To 4. gol Fabregasa w 4. meczu Primera Division w tym sezonie. To się nazywa "powrót na stare śmieci"