Barcelona wygrała z Saragossą i zbliżyła się do Realu na trzy punkty. Królewscy mogą znowu odskoczyć na sześć, ale muszą pokonać trzecią siłę La Liga - Valencię. Goście mogą być jednak zmęczeni po bojach w Lidze Europy. Cytując klasyka - (la) liga może być ciekawsza.

Primera Division / 32. kolejka
Bernabéu / 08.04.2012

Akt. 08/04/2012, 23:25 GMT+2

23:25
Dzięki za uwagę, zapraszamy na jutro. Cześć!
23:25
Niesamowity mecz. 22 strzały Realu, 13 Valencii. Takie 0:0 to moge oglądać codziennie.
23:22
KONIEC MECZU! Real remisuje, Barca zmniejsza stratę do czterech.
90+4
JESZCZA DI MARIA! PONOWNIE BRONI BOHATER TEGO MECZU.
90+3
TO BYŁA PIŁKA MECZOWA, ALE NIEWYKORZYSTANA PRZEZ BENZEMĘ! No już lepszej sytuacji nie można mieć! Z bliska nie pokonał Guaity.
23:18
Arbiter dolicza cztery minuty.
90'
Coraz bardziej zafrasowane miny kibiców na Bernabeu. Czas spojrzeć w tabelę. Barca będzie tracić cztery punkty przy takim wyniku. Wciąż bezpośrednio w GD się odrobić nie da, ale...
88'
No proszę, nawet Arbeloa zdecydował się na strzał. Ładna bomba z dystansu. Ale w ręce Guaity.
87'
Ostatnie minuty nadziei Realu. Kibice na Bernabeu już wykonują znaki krzyża.
85'
JESZCZE ALBA! KOLEJNY STRZAŁ GOŚCI. ODBIJA CASILLAS.
23:11
Chociaż jest 0:0, to najciekawszy mecz La Liga jaki widziałem od dawna.
84'
TERAZ VALENCIA! Piłka na prawą stronę do Hernandeza. STRZAŁ! NAD POPRZECZKĄ.
23:08
polak1041@ Hahahaha, proszę jak pamiętasz:) No miałem okazję grać z meszkami, na boisku szkolnym w przerwie między spożywaniem kefirku z kumplami:)
79'
JESZCZE RAZ BENZEMA! ALEŻ SZANSA. SAM NA SAM, UDERZENIE I CUDOWNIE INTERWENIUJE BRAMKARZ. Dobitka - trafia w bramkarza. Cudów dokonuje Guaita.
78'
Benzema znalazł się pozycji, ale strzelił obok słupka.
77'
CIEKAWY STRZAŁ DI MARII! Dziwna rotacja, jak przy strzale Roberto Carlosa. Duży szacuenk dla Guaity za odbicie tego uderzenia.
23:04
Ronaldo był skrobnięty w kostkę w tej sytuacji z 70 minuty, ale potem zrobił jeszcze dwa kroki i dopiero się przewrócił.
72'
Zmiana. Kaka za Khedirę.
72'
GOL? NIE MA! A niektórzy już widzieli piłkę w siatce. Mathieu pocelował w kierunku długiego słupka. Real wciaż musi uważać.