Przed nami kolejna odsłona walki pomiędzy Realem Madryt i Barceloną. Rozpoczniemy ją w Pampelunie, gdzie o godzinie 20:00 swój mecz rozpoczną mający sześć punktów przewagi w tabeli Primera Division "Królewscy".

Primera Division / 31. kolejka
Estadio El Sadar / 31.03.2012
1
5

Akt. 31/03/2012, 21:46 GMT+2

21:46
Jedno już wiemy, Barcelona w tej kolejce nie odrobi strat. Luka może się tylko powiększyć. Zobaczymy, co wydarzy się na Camp Nou. Ja już dziękuję i mówię cześć!
21:44
Koniec meczu! Real deklasuje Osasunę.
21:43
1winner1@ Już jest
90'
CZERWONA KARTKA DLA LAMAHA. Za drugą żółtą.
89'
Napastnicy Osasuny jak bracia Tachibana. Chcieli wspólnie uderzyć piłkę z woleja. Młodsze pokolenie to już może nie kojarzyć Tsubasy:)
21:37
Dominik009@ Carvalho stara kontuzja.
84'
Varane za Benzemę. Zmiany, zmiany, zmiany.
83'
Di Maria za Oezila w Realu i Ion Echaide za Roversio w Osasunie.
79'
Coentrao za Igłę w Realu.
21:31
1winner1@ Tak się mówi o charakterystycznych strzałach Ronaldo. Gdy piłka ma dziwną trajektorię i spada jak pocisk.
21:30
Ronaldo ładnie pociągnął do linii końcowej i wrzucił w punkt. Higuain ukłonił się bramkarzowi. Bramka jak na PlayStation. CR7 ma dwa gole i dwie asysty.
77'
GOOOOL! PONOWNIE HIGUAIN. 5:1
21:27
Linie boczne są już całkiem pokryte śmieciami, którymi obrzucani są goście. To tyle a propos, jak w Hiszpanii poradzono sobie z kibolami.
21:23
Nie był to tomahawk, Ronaldo strzelił jakby od niechcenia. Piłka po rykoszecie wpadła do siatki.
69'
GOOOOOOOOOOOL! RONALDO. 4:1
69'
Rzut wolny z bliska dla Królewskich. Tomahawk?
68'
Osasuna złapała wiatr w żagle. Stara się atakować i prawdopodobnie... zaraz nadzieje się na kontrę. To najmocniejsza broń Realu.
68'
Ronaldo podawał do Oezila. Niemiec nie przyjął jej dobrze i obrońca mógł interweniować.
65'
Zmiana w Osasunie. Lamah pojawia się na boisku.
21:17
Skład Barcelony na mecz z Bilbao: Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Adriano, Busquets, Thiago, Iniesta, Alexis, Tello, Messi.