Piłkarska niedziela w eurosport.pl trwa dalej. O godzinie 19. znajdziemy się na stadionie Vicente Calderon, gdzie Atletico Madryt w szlagierowo zapowiadającym się spotkaniu podejmie FC Barcelonę. Na relację z tego spotkania niezwykle serdecznie zaprasza Stinger.

Primera Division / 3. kolejka
Estadio Vicente Calderón / 19.09.2010

Akt. 19/09/2010, 20:56 GMT+2

20:56
To tyle z Vicente Calderon, postaramy się jak najszybciej dowiedzieć co z Messim. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Stinger, siedzący obok mnie Kuba szykuje się już na derby Andaluzji pomiędzy Malagą, a Sevilla, które prawdopodobnie przejmę od drugiej połowy. Hasta Luego.
90'
Kilkadziesiąt sekund później dobrze prowadzący ten mecz sędzia Fernandez Borbalan kończy to spotkanie, w międzyczasie rozdał jeszcze kilka żółtych kartoników.
90'
Na powtórkach nie wyglądało to jednak specjalnie groźnie, ale Messi będąc znoszonym wygląda na mocno cierpiącego. Red. Jacek Laskowski uważa, że to skręcenie kostki.
90'
CZERWONA KARTKA DLA UJFALUSIEGO! Drugi żółty kartonik dla Czecha, tym razem za faul na Messim. Argentyńczyk leży na boisku, ciężko zawsze w ostatnich minutach wyczuć, czy gracz cierpi, czy udaje, ale Messi schodzi z boiska na noszach.
90'
A zagramy dłużej o 4 minuty.
90'
A na ostatnie sekundy na boisku pojawia się Javier Mascherano, który zastąpił Andres Iniesta - kolejny raz na meczu wyjazdowym żegnany brawami kibiców gospodarzy! Wiadomo dlaczego.
90'
Zaczynamy doliczony czas gry... choć nie wiemy ile sędzia zdecydował się doliczyć.
FOTO
Tak wygląda ten mecz w drugiej połowie. WALKA!
88'
A w odpowiedzi po kontrze gospodarzy uderzał po raz kolejny Reyes, piłka podbita jeszcze przez jednego z graczy gości wylądowała jednak w rękach Valdesa.
86'
DE GEA!!! Który to już raz bramkarz Atletico ratuje swój zespół, tym razem w sytuacji sam na sam zatrzymując samego Messiego. Choć wydawało się, że powinien wyjść do piłki znacznie wcześniej.
85'
Żółta kartka dla Valdesa za opóźnianie gry.
85'
Przez kolejne kilkadziesiąt sekund trwało jednak oblężenie bramki Valdesa, ale wszystko zakończyło się bardzo nieudanym strzałem Lopeza.
83'
Ożywiają się gospodarze - tym razem Dani Alves w ostatniej chwili uprzedził składającego się do strzału Reyesa. A z rogu nic nie wyniknęło.
80'
W końcu coś groźnego pod bramką Valdesa - sędzia odgwizdał faul Pique na Coscie, tuż przy linii pola karnego. Po wolnym uderza Reyes... ale strzał minimalnie mija krótki słupek bramki Valdesa.
78'
Mamy zmianę w zespole Barcy - Villa nie strzeli dzisiaj gola, a zastępuje go Seydou Keita.
78'
DE GEA PO RAZ KOLEJNY LEPSZY OD VILLI!!! Tym razem broni w sytuacji sam na sam, po tym gdy Xavi prostopadłym podaniem wypuścił byłego gracza Valencii. Ten próbował kiwać młodego bramkarza Atletico, ten jednak nie dał się ograć.
75'
OBSTRZAŁ TRWA! Kolejny raz Villa próbuje swoich sił, tym razem z dystansu, jednak De Gea po raz kolejny efektowną powietrzną paradą broni i to uderzenie. Choć powtórki pokazały, że akurat w tym przypadku tak efektowna parada chyba nie byla potrzebna.
74'
VILLA!!! To powinien być gol - błąd Perei, Villa jeszcze ograł kolejnego defensora, ale w sytuacji sam na sam z De Geą uderzył ponad bramką. A obok miał czekającego na podanie Messiego.
71'
MESSI!!! Argentyńczyk pogonił za uciekającym Reyesem i czysto, wślizgiem zatrzymał atak Hiszpana.
70'
Messi do Villi... ale Villa Maravilla nie miał z czego uderzyć i strzał nie miał żadnej siły, De Gea bez problemu.