Karol Świderski z dziewiątym golem w sezonie

Akt. 01/10/2023, 14:43 GMT+2

Karol Świderski zdobył bramkę, a jego zespół Charlotte FC przegrał na wyjeździe z New England Revolution 1:2 w meczu piłkarskiej ligi MLS.

Walia - Polska w Lidze Narodów

To jego dziewiąty gol w sezonie. Po dobrym kopnięciu Świderskiego w 84. minucie był remis 1:1.
Chwilę później gospodarze zdobyli zwycięską bramkę. Reprezentant Polski zagrał cały mecz i został też ukarany żółtą kartką. W 65. minucie na boisko w barwach Charlotte FC wszedł Kamil Jóźwiak.

Klich też z golem

Z trzeciej bramki cieszył się Mateusz Klich, którego DC United zremisował na wyjeździe z Vancouver Whitecaps 2:2. On także dostał żółtą kartkę, na listę strzelców wpisał się w 62. minucie doprowadzając do remisu 2:2. W tabeli Konferencji Wschodniej DC United jest na 10. pozycji, a Charlotte FC na 14