Cześć i czołem!! W Lille Belgia gra z Walią w ćwierćfinale mistrzostw Europy. Zapraszamy na relację tekstową z tego wydarzenia.

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej / Ćwierćfinał
Stade Pierre-Mauroy / 01.07.2016

Akt. 01/07/2016, 22:50 GMT+2

22:50
Dzięki za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na kolejne.
22:50
KONIEC!!!! Walia w półfinale mistrzostw Europy!!

90'
Świetna interwencja Taylora w polu karnym.
89'
Sędzia doliczył 3 minuty, ale Belgowie już nie wierzą w awans.
88'
Wyczekiwanie na końcowy gwizdek z obu stron.
22:47
Walijczycy już świętują.

87'
Belgia atakuje, ale walijscy kibice już świętują awans.
86'
GOOOOOOOOOL! GOOOOOOOOOOL! Co za zmiana selekcjonera Colemana. Sam Vokes, który zmienił Hala Robsona-Kanu 6 minut po wejściu na murawę doszedł do sytuacji strzeleckiej wyprzedzając dwóch obrońców. Jego strzału głową nie zdołał zatrzymać bramkarz.
84'
Alderweireld w nieprzepisowy sposób zatrzymał rywala, za co zobaczył żółtą kartkę.
Rzuty wolne1
83'
Walia broni się już 10 zawodników. Jedynie Ramsey bądź Bale operują blisko środka boiska.
82'
Nainggolan w gąszczu walijskich nóg pada w polu karnym. Sędzia nie przerwał gry.
81'
Co robią Walijczycy, gdy piłka spada w polu karnym? Bez namysłu ją wybijają.
80'
Sam Vokes zmienił strzelca gola Hala Robsona-Kanu.

Fouls against1
79'
Belgijski napór trwa, ale piłka skutecznie mija światło bramki. Z dystansu spróbował swoich sił Axel Witsel.
79'
Joe Ledley zmieniony przez Andy'ego Kinga.
Faule1
77'
Marouane Fellaini kilka razy minął się z piłką w polu karnym Walijczyków.
75'
Martens zmienia Jordana Lukaku.
75'
Walia
Ramsey fauluje bardzo blisko połowy boiska, za co zobaczył żółtą kartkę. To jego druga na Euro 2016 i w przypadku awansu Walii do półfinału w nim nie zagra.
S. De Witte
S. De Witte
Lierse SK
Lierse SK
74'
Fellaini wypracował dobrą pozycję w polu karnym i zodłał oddać strzał głową, ale piłka minęła światło bramki.
72'
Wszystko wygląda dobrze w wykonaniu Belgów, ale do 30. metra. De Bruyne ładnie urwał się prawą stroną, dograł do wbiegającego kolegi, ale w kluczowym podaniu zabrakło dokładności i piłkę przejęli rywale.