Do meczu Hiszpania - Francja pozostało równo 60 minut. To właściwy moment, by powitać wszystkich i zaprosić na tekstówkę z tego spotkania. Poprowadzi ją Stinger.

Euro / Ćwierćfinał
Donbass Arena / 23.06.2012
2
0

Akt. 23/06/2012, 22:37 GMT+2

22:37
    Relację prowadził Stinger, dziękuję wszystkim za uwagę i zapraszam na jutro. W niedzielę od godz. 20:45 w Kijowie Włosi zagrają z Anglią, miejmy nadzieję, że w ciekawszym meczu niż ten dzisiejszy.
    90
    KONIEC MECZU! Hiszpania pokonała Francję 2:0. Zasłużenie, ale równie przegrani co Francuzi, są widzowie oglądający ten mecz. Gdyż było to naprawdę mocno przynudzające długimi fragmentami spotkanie.
    90
    Francuzi jeszcze pozorują walkę o honorowego gola, ale są w tym równie nieprzekonujący, jak wtedy, gdy atakowali przegrywając 0:1.
    90
    GOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Zmylony Llloris, a Xabi Alonso po raz drugi wpisuje się na listę strzelców w spotkaniu nr 100 w hiszpańskiej reprezentacji.
    90
    Jedenastkę będzie wykonywał Xabi Alonso. Czyżby druga bramka hiszpańskiego pomocnika?
    90
    RZUT KARNY!!!!!!!!!!!!!!!!!! WYWALCZYŁ GO PEDRO FAULOWANY PRZEZ REVEILLERE'A!!!
    88
    Wywalczyli rzut rożny Francuzi, ale Hiszpanie nie zgubili krycia i jeden z piłkarzy "Trójkolorowych" główkował z bardzo trudnej pozycji. Główkował oczywiście niecelnie.
    22:29
    BT Messi 10 - nie jest, ale momentami szwankuje mu podzielność uwagi.
    84
    Santi Cazorla na ostatnie minuty zastępuje Andresa Iniestę.
    83
    Dużo walki w środku pola, trochę dziwne miejsce do gry w piłkę, gdy jeden z zespołów przegrywa 0:1 w meczu, w którym awansować może tylko jedna drużyna.
    80
    Torres od momentu wejścia już trzeci raz znalazł się na spalonym, a i tak Lloris w sytuacji sam na sam poradził sobie z napastnikiem Chelsea.
    79
    Ostatnia zmiana w drużynie Francji, Blanc nie ma wyboru - Giroud zastępuje M'Vilę.
    22:19
    marta1109 - dwoi się w tym przypadku całkowicie wystarcza :).
    76
    Zaczynamy ostatni kwadrans meczu. Pierwsza akcja ostatnich 15 minut kończy się faulem Meneza, który za kwestionowanie decyzji włoskiego arbitra dostaje żółty kartonik.
    73
    Francuzom rośnie posiadanie piłki, ale rzadko kiedy wymieniają podania na połowie bronionej przez Hiszpanów. Do gry szykuje się Olivier Giroud.
    71
    BRONI CASILLAS! Mogło być znacznie groźniej, ale odskoczyła piłka Ribery'emu i dośrodkowywał z końcowej linii, Casillas mimo pewnych problemów piłkę wyłapał. A cała akcja zaczęła się od nieodpowiedzialnego zachowania Busquetsa w kole środkowym.
    69
    Chwilę po wejściu na boisko mógł zdobyć swojego gola Torres, ale minimalnie za późno podawał mu Pedro Rodriguez.
    67
    I jeszcze jedna zmiana w drużynie Hiszpanii - Fernando Torres zastępuje Cesca Fabregasa.
    66
    Trzy zmiany - dwie w zespole Francji: (Nasri za Maloudę i Menez za Debuchy'ego), jedna w drużynie Hiszpanii (Pedro za Silvę).
    64
    Ależ nieskuteczny w tych strzałach z dystansu jest Karim Benzema, tym razem uderzył mniej więcej tak celnie, jak Sergio Ramos w serii rzutów karnych w półfinale przeciwko Bayernowi Monachium.